Wszystko o jubilerstwie
Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - Wersja do druku

+- Wszystko o jubilerstwie (http://www.srebrnie.pl)
+-- Dział: FORUM JUBILERSKIE (http://www.srebrnie.pl/forumdisplay.php?fid=33)
+--- Dział: FAQ - INFORMACJE - NEWSY (http://www.srebrnie.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie (/showthread.php?tid=3271)

Strony: 1 2


Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - admin - 09-20-2017

Zapraszam serdecznie do odwiedzin na Polskich Targach Złotniczo-Jubilerskich GOLD EXPO w Warszawie
w dniach 5-7 X 2017
Będę na stoisku My Flow  E03 blisko jednego z wejść, więc łatwiej będzie trafić.

Liczę, że kilkoro z Was spotkam!


Do zobaczenia więc!

[Obrazek: targi.jpg]


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - silverpaul - 09-21-2017

Cześć Marku! Oczywiście będę Uśmiech


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - szamek - 09-21-2017

Mam nadzieję że jakoś dopłynę , przy pomyślnych wiatrach.

Powinienem  być w piątek - 06.10. w godz. 15 - 17. Może uda mi się spotkać kogoś z forumowiczów ? Uśmiech


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - admin - 10-03-2017

Jutro rano wyruszam na Targi. Dziś jeszcze pomogę spakować towar, jutro się rozłożymy. I czekam z niecierpliwością na spotkanie z Wami!


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - GRAWERka - 10-03-2017

Dla mnie za daleko :-( miłej zabawy


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - admin - 10-08-2017

Targi świetne!
Cieszę się, że mogłem poznać Szamka i spotkać się z silverpaulem i jego córką (świetne prace - oczywiście zasłużone podium)
Dziękuję Wam za spotkanie!

Ulotek forum rozdane ze 200 - liczę, żę parę nowych osób się tu pojawi.


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - szamek - 10-09-2017

Fajnie było poznać Admina i Silverpaula - którego prace mogłem podziwiać w rzeczywistości. Szkoda tylko że miałem mało czasu, mam nadzieję że następnym razem dłużej pogadamy. Uśmiech


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - silverpaul - 10-09-2017

(10-09-2017, 09:39 AM)szamek napisał(a): Fajnie było poznać Admina i Silverpaula - którego prace mogłem podziwiać w rzeczywistości. Szkoda tylko że miałem mało czasu, mam nadzieję że następnym razem dłużej pogadamy. Uśmiech

Jeszcze się spotkamy i pogadamy. Miło było Cię poznać. Może kiedyś spotkamy razem innych? Pozdrawiam


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - GRAWERka - 10-09-2017

(10-09-2017, 10:09 AM)silverpaul napisał(a):
(10-09-2017, 09:39 AM)szamek napisał(a): Fajnie było poznać Admina i Silverpaula - którego prace mogłem podziwiać w rzeczywistości. Szkoda tylko że miałem mało czasu, mam nadzieję że następnym razem dłużej pogadamy. Uśmiech

Jeszcze się spotkamy i pogadamy. Miło było Cię poznać. Może kiedyś spotkamy razem innych? Pozdrawiam


Też myślałem o zlocie u mnie w garażu. Jest grill i można by jakieś warsztaty urządzić.


RE: Srebrnie.pl na GOLD EXPO w Warszawie - kolorowy - 10-09-2017

(10-09-2017, 10:09 AM)silverpaul napisał(a):
(10-09-2017, 09:39 AM)szamek napisał(a): Fajnie było poznać Admina i Silverpaula - którego prace mogłem podziwiać w rzeczywistości. Szkoda tylko że miałem mało czasu, mam nadzieję że następnym razem dłużej pogadamy. Uśmiech

Jeszcze się spotkamy i pogadamy. Miło było Cię poznać. Może kiedyś spotkamy razem innych? Pozdrawiam

Ja silverpaul wybieram się do Twojego warsztatu/sklepu od 3 lat i dotrzeć nie mogę chociaż mieszkam " tuż za rogiem "  Biggrin