Wszystko o jubilerstwie
Herby w promocji precjozów w pamiątkarstwie - Wersja do druku

+- Wszystko o jubilerstwie (http://www.srebrnie.pl)
+-- Dział: SREBRNE FORUM (http://www.srebrnie.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: FIRMY, SKLEPY i HURTOWNIE (http://www.srebrnie.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Herby w promocji precjozów w pamiątkarstwie (/showthread.php?tid=3456)Herby w promocji precjozów w pamiątkarstwie - galindia_com - 07-07-2018

W zeszłym roku dostałem zamówienie z Helu na zwykłe metki. Dorzuciłem arkusik z artystycznymi metkami opatrzonymi herbem. W tym roku zamówili wszystkie metki z herbem. Zamówienie rozpoczynało się tak:
"Metki podobają się bardzo Uśmiech To taki"bajer" z Helem, o który klientom zawsze chodziło...... ostatnio był strzał w "10" teraz z pewnością także będzie."
Na pomysł wpadłem prowadząc następujący eksperyment myślowy:
Turystyczna miejscowość. Szpalery smarzalaków i stoisk z bibelotami. Wszędzie podobnie: bursztyn, srebro, taniocha, niteczka, karteczka. Z którego wyjdzie klient z zakupem? Pomyślałem, że prędzej z taką pamiątką, która nie tylko świadczy o wakacyjnym pochodzeniu upominku ale ma coś, co samo w sobie stanowi ciekawostkę. Może nawet większą niż mały okruch na druciku?
Wygląda to tak:
[Obrazek: hu7Bz1.jpg]
A co Wy o tym sądzicie drodzy forumowicze?


RE: Herby w promocji precjozów w pamiątkarstwie - cactoos - 07-08-2018

(07-07-2018, 01:17 PM)galindia_com napisał(a): [Obrazek: hu7Bz1.jpg]
A co Wy o tym sądzicie drodzy forumowicze?
Bajer fajny, ale... Zawsze jest ale, co nie? Biznes na Helu jest w przewadze sezonowy, a we wrześniu budy są ściągane z pólwyspu
i niesprzedany towar trzeba będzie przemetkowywać, bo głupio sprzedawać w Gdańsku nad Motławą z metkami z herbem Helu.


RE: Herby w promocji precjozów w pamiątkarstwie - galindia_com - 07-08-2018

Nie chodzi o to by we wszystkich sklepach w danej miejscowości było tak samo ale o to, by się wyróżnić. Jest wiele stałych sklepów jubilersko-pamiątkarskich. "Dary Morza"  do takich należą.  Nad morzem sezon turystyczny nie zamiera jak na starówkach, dworcach, a przede wszystkim galeriach, gdzie konkurencja trwa cały rok.