Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich wyrobów z Bursztynem
#31
Mam jakiś taki ogromny sentyment do takiej biżuterii. Niby stary wzór ale niesie za sobą zawsze jakąś wizję twórcy. Każdy listek, każdy pędzik czy pączek odpowiednio ukształtowany, nawiązanie do natury. Mi się to bardzo podoba ale nie musi oczywiście każdemu. Chwila wolnego, rmf clasic i można wywijać godzinami te wzory.
Odpowiedz
#32
No prosze jako rodowity Wroclawianin nie spotkalem sie z nazwa wzör Gdanski - dlamnie to byla zawsze secesja czyli jak tu u nas möwia " Jugendstil " przyznam ze to möj ulubiony kierunek i juz sie chyba nie odzwyczaje. A pölnocny wiatr to .: - Nordwind - mieszkam na pölnocy niemiec i z tad wziolem ten przydomek. no ale czas pokazac jak to zrobilem - Otwoze nowy wontek
Odpowiedz
#33
na zyczenie srebrofigaro.[Obrazek: 027_zpsazx2ylql.jpg]
Odpowiedz
#34
widzę Nordwind, że Srebrofigaro nadaje na tej samej fali co Ty Ząbki Jest ruch na własnoręcznie i jak pisze Srebrofigaro przy RMF Classic można pokontemplować prace innych Ząbki Tak dalej Nordwind.
Odpowiedz
#35
aaa tam, piękna robota Nordwind. Nadajemy na tych samych falach choć podejrzewam, że między nami z 20 lat różnicy.
Odpowiedz
#36
to chęci i zapał czynią mistrza Ząbki
Odpowiedz
#37
Tym razem cos prostego (z wygladu). Moze sie rubikornowi spodoba ?
[Obrazek: 020_zpstagspl62.jpg]
Odpowiedz
#38
-spodobał mi się pierścionek,prosta geometryczna forma, art deco,Nordwind secesja też mi się podoba,może to czas kiedy bywałem nad morzem w Kołobrzegu,lata 70,80 i pełno było tego wzoru Gdańskiego i jak go widzę,to widzę ten czas i komunę.
Odpowiedz
#39
Odpowiedz
#40
-możliwe,ale na tym powiększeniu to trudno ocenić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości