Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia waszych pracowni i patenty :)
#21
Po tych miejscach do pracy widać straszną ale to niewyobrażalnie straszną determinację do wykonywania rzemiosła. Sam kiedyś miałem stolik a właściwie wielki, brzydki stół w kuchni. Jak go niedawno niszczyłem to choć brzydki zastanawiałem się jak go zrobiłem, bo wtedy jednym z moich nielicznych narzędzi była piła ręczna i stare połamane biurka jako materiał na moje biurko. Stół musiał być spory, bo jeszcze walcarka się na nim mieściła. Narzędzi miałem tak mało, że rozkładałem je na całym stole by go jakoś wypełnić za to pracy było sporo. Dziś jak myślę o stole w kuchni jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić.
Co takiego jest w tym złotnictwie?
Odpowiedz
#22
Smile 
W lutym minoł rok czasu jak siedze w temacie. Oto i moja niedawno ukończona oaza spokoju. Były wcześniejsze ale szybko stawały się niewydolne temat okazał się nieco ekspansywny  Biggrin
   
   
   
Odpowiedz
#23
-wystartowałeś z mikroskopem,czy tylko stoi.
Odpowiedz
#24
Mikroskop świetna sprawa. Ucze sie właśnie osadzania malutkich kamieni 1.5 - 2 mm i ostrzenia sztychli. Myśle że za niedługo jakaś praca ujrzy światło dzienne. Brakuje mi jeszcze objektywu zwiększającego strefe pracy mikroskopu bo czasem jednak brakuje miejsca na narzędzia. Ale wszystkiego siè nie da mieć odrazu.
Odpowiedz
#25
Całość pracowni prezentuje się profesjonalnie tylko ten "rustykalny" stół do oprawy kamieni mi nie leży Ząbki Co do kamieni to te malutkie zaczynają się poniżej 1,5 mm Ząbki
Odpowiedz
#26
Odpowiedz
#27
Pampaline zazdroszczę takiej OAZIE. Na temat mikroskopa pozniej.
Oprawiam ...
Odpowiedz
#28
(03-06-2015, 12:20 PM)kriss napisał(a): Całość pracowni prezentuje się profesjonalnie tylko ten "rustykalny" stół do oprawy kamieni mi nie leży Ząbki Co do kamieni to te malutkie zaczynają się poniżej 1,5 mm Ząbki

Eee... no tu sie nie zgodze , stol i podusia pod pupcie wymiataja Ząbki Ząbki Ząbki Ząbki Ząbki Ząbki 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#29
A jakiś klin/fajnagel bo nie mogłem się dopatrzeć?? Preferujesz coś takiego?
Odpowiedz
#30
Smile 
(03-06-2015, 03:03 PM)Imenoq napisał(a): A jakiś klin/fajnagel  bo nie mogłem się dopatrzeć?? Preferujesz coś takiego?

Wole szuflade. Klin jest tylko świerzy (decha)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości