Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olax
#71
A widzisz! Wysztko jasne czemu mi te skrzydła nie pasuja... bo to bursztyn a ja nie lubie bursztynu! I KOTÓW TEZ NIE LUBIE Język
Szczerze to ja myslalem ze skrzydla to srebrna ramka i klepana złota blaszka wewnątrz.
Ogolnie wszystko jest super jako całokształt, tylko jak jak kriss mówi - postac dopracowana w 200% a skrzydełka tak na szybko jakby czasu brakło. Tak przynajmniej wydaje mi sie ogladajac zdjecia.
Nie mniej jednak cała zawieszka bardzo mi sie podoba i widze ze nawiazuje stylistycznie do chatki ktora ostatnio robilas. Bardzo fajna tekstura na obydwu zawieszkach, szczegółowość i kolorystyka srebro + miedz swietnie ze soba kontrastują kolorem co czyni z nich przyjemna dla oka kompozycje.

Jesli skrzydelka mialbyc z kamieniem trzeba bylo dac opal. Uwazam ze wyglada lepiej niz bursztyn, a doatkowo opalizacja dała by fajny efekt migoczących magicznych skrzydełek! Ząbki Czary i magia! ;D
Odpowiedz
#72
No postaram się lepiej następnym razemUśmiech

Bursztyn był jedynym wyborem dla mnie. Po pierwsze to jedyne, co miałam pod ręką, a ja niestety zawsze MUSZĘ skończyć jak coś zacznę Biggrin 
A tak bardziej poważnie, to chyba jedyny "kamień", który potrafię dobrze obrobić i który mogłam zrobić przezroczysty.

Zresztą często robię z bursztynu, chociaż też go nie lubięZąbki Pewnie dlatego, że zawsze gdzieś się wala po warsztacie. Biggrin
A dlatego, że nie lubię unikam zwykłych, koniakowych kaboszonów.
Odpowiedz
#73
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#74
A czym tu się denerwować?

Juz kiedyś pisałam, że na wiele rzeczy się nie zwraca uwagi w swojej pracy. Dopiero ktoś inny może coś zauważyć.
Fajnie czytać pochwały, ale dobrze jest spojrzeć na swoją pracę czyimiś oczami.
W domu zawsze pytam męża. Czasem coś mi podpowie, czasem się z nim nie zgadzam, ale generalnie inaczej patrzy się np. na dzwoneczka już gotowego, a inaczej się patrzy, jak go oglądasz od formy granulatuUśmiech

To trochę jak z dzieckiem. Widzisz go na co dzień od niemowlęctwa i jakoś w pewnym momencie przegapiasz moment w którym stał się rosłym chłopem. Biggrin

Może to trochę dlatego, że ja nigdy nie projektuję, tak jak Ty. Siadam i robię, wstępny pomysł gdzieś tam się kołacze po głowie, ale koniec końców w trakcie pracy zawsze wychodzi coś innego.

A tak z drugiej strony: Jako kobieta, której zdarza się nosić biżuterię i mająca siostrę i koleżanki muszę powiedzieć, że nauczyłam się, że większości rzeczy, na które my zwracamy uwagę kobiety w ogóle nie zauważają.
Generalnie dla kobiety mało ważne są techniczne detale. Najważniejszy test wartości np. pierścionka to założenie go na palec, wyprostowanie dłoni. To wtedy kobieta kupuje lub nie. Najlepiej zrobiona biżuteria nie zachwyci, jeśli nie sprawi, że dłoń będzie wyglądać na piękniejsza Biggrin
Odpowiedz
#75
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości