Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szablony ala Lindlay
#1
Czy ma ktoś może jakieś wzory szablonów j.w.t do wykonania samemu , bo kurewsko drogo się cenią oryginały  Niezdecydowany ??? -.-
Odpowiedz
#2
Tez jestem zainteresowany! Ząbki
Odpowiedz
#3
                    coś takiego
Odpowiedz
#4
Mom, jasne że się podzielę ale na jaką dziurkę potrzebujesz /otwór do mocowania tulejki/
Oprawiam ...
Odpowiedz
#5
nie wiem o co pytasz
wstaw szablony jak w moim załączniku do wydruku
Odpowiedz
#6
Photo 
Mogę podesłać owe szablony w cdr formacie - w najbliższej byłe jakiej firmie z usługami laserowego "grawerowania" zamawiasz wyciąć w plastyku 5mm + napisy. Ale trzeba mieć tokarza co zrobi oprawkę gdzie się mocuje sztychel. Do swoich sztychli rzecz jasna robię, z oprawką i sprawdzone + z b.dobrym patentem. Poprostu zadzwoń do mnie to ci spróbuje wytłumaczyć


Załączone pliki Miniatury
   
Oprawiam ...
Odpowiedz
#7
Nie mam tel. do Ciebie , wyślij mi na priva zdjęcia całego zestawu Twojej produkcji jak to wygląda w realu i cenę za wszystko .
Odpowiedz
#8
(06-18-2018, 08:16 PM)kolorowy napisał(a): Nie mam tel. do Ciebie , wyślij mi na priva zdjęcia całego zestawu Twojej produkcji jak to wygląda w realu i cenę za wszystko .

Mnie też, jeśli można prosić.

[Obrazek: f6pbKx3.gif]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#9
Orafo 

Czekamy na zdjęcie Twoich szablonów i cenę za komplet !!!

Może być na priva .
Odpowiedz
#10
Information 
Nie wiem czy Ci pomogą te zdjęcia, może zrobisz foto swoich sztychli to będzie łatwiej coś doradzić sensownego, można zrobić tulejkę pod twoje wymiary - trzeba zobaczyć/pomyśleć. Cena to tysiąc pięćset kapsli z pod EB lup Lech_a. Uśmiech
                       
Oprawiam ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości