Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlecę wykonanie pierścionka zaręczynowego - wzór
#17
(02-24-2015, 12:40 PM)mnap89 napisał(a): Kfadrat - z tą kradzieżą wzorów to raczej glupota. W takim razie kto ma "prawo" do np. zwyklych polokraglych obraczek? Albo wisiorek - zwykla oprawa kamienia w lapki?

Mysle, ze chyba nie wolno wziac po chamsku czyjegos wyrobu i zrobic idealnej kopii twierdzac, ze wlasnie wymysliles genialny wzor.

Zreszta podobno "wszystko juz bylo"...

Myślę, że trafiłeś w samo sedno.
Zrobienie identycznego pierścionka i wyrycie na nim napisu "Bvlgari" to byłoby chamstwo i podróba.
Ale pierścionek ma być podobny i w tym stylu.
Kiedyś oglądałam jakieś wyroby na stronie. Właściwie wszystko na jedno kopyto. Oprawione kamienie i pozawieszane wokół wszelkiej maści kółeczka. Z drutów, z plecionki, z płaskownika.
Taki "artystyczny" bałaganik.
Co ciekawe pod każdym zdjęciem tekst o tym, że firma jest właścicielem wzorów i wszelkie ich kopiowanie oraz kopiowanie ich elementów jest zabronione. I teraz za każdym razem jak robię kółko myślę o tym, że naruszam czyjąś własność intelektualnąUśmiech

I jeszcze coś. Paru z was uwielbia wyśmiewać osoby które specjalnie się logują, żeby zadać pytanie. Pytania są może dla Was głupie, ale zwykły człowiek nie ma pojęcia o tym, o czym wy wiecie.
Tak jak dziewczynę, która pytała ostatnio o wartość kolczyków. Skąd miała wiedzieć, że to zwykły szajs? Że nie da się ocenić patrząc na zdjęcie?
Nie rozumiem, czemu musicie w każdym takim wątku udowodnić, jaki to pytacz jest głupi, a wy inteligentni. Jacyś niedopieszczeni jesteście?
Tak jak napisał Erddill: na cały wątek jedna merytoryczna odpowiedź.

(I ja niestety też się wpisałam w trend )
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Zlecę wykonanie pierścionka zaręczynowego - wzór - przez olax - 02-24-2015, 03:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości