Ankieta: Czy weźmiesz udział w konkursie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
25.00%
5 25.00%
Nie
45.00%
9 45.00%
Zobaczymy
30.00%
6 30.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra
#83
Z powodu tego że zagłosowałem i troszkę cicho w temacie konkursu postanowiłem uzasadnić mój wybór i pochwalić tych którzy brali udział w tym konkursie .
Głos mój oddałem na P. Tadeusza Jaśkowiaka z powodu tego iż najbliżej (w/g mojej osoby) zinterpretował temat konkursy a przekaz nie był wręcz oczywisty , obrazkowy , choć i nad tym mocno się zastanawiałem bo praca Erddilla bardzo przypadła mi do gustu wprowadzając mnie w lekki splin i wspomnienia powrotów po koncertach w "Akwarium" i " znowu noc papierosy i gin"
Nie mogę oczywiście przejść obojętnie obok biżu zaprezentowanej przez Krissa który pokazał świetny warsztat i połączenie kilku technik lecz troszkę chyba rozminął się z tematem ale rozumiem że nie należy go czytać dosłownie i traktować należy to jako zabawę i prezentacje swojej twórczości . 
Wielkie słowa uznania dla "nowicjuszy" Revilo i OldBasarda , tylko dlaczego zamykać muzyczkę w klatce nie umiem tego zrozumieć 
praca drugiego Pana bardzo sielankowa tylko dla mnie troszkę za mało dopracowana może nie było czasu .
Na koniec moje usprawiedliwienie bo chciałem udział wziąć nawet pomysła miałem tylko wyszło jak zwykle - zadzwonił ktoś i jechać na tułaczkę za chlebem musiałem stąd moja dłuższa absencja na forum choć czytałem i widzę że wszystko po staremu Cactusowi staremu kolce nie opadły  Biggrin hejt się leje zabawa trwa  Biggrin Biggrin  . 
"Koniec i bomba kto czytał ten trąba "
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - przez kolorowy - 03-12-2017, 11:23 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości