Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herby w promocji precjozów w pamiątkarstwie
W zeszłym roku dostałem zamówienie z Helu na zwykłe metki. Dorzuciłem arkusik z artystycznymi metkami opatrzonymi herbem. W tym roku zamówili wszystkie metki z herbem. Zamówienie rozpoczynało się tak:
"Metki podobają się bardzo Uśmiech To taki"bajer" z Helem, o który klientom zawsze chodziło...... ostatnio był strzał w "10" teraz z pewnością także będzie."
Na pomysł wpadłem prowadząc następujący eksperyment myślowy:
Turystyczna miejscowość. Szpalery smarzalaków i stoisk z bibelotami. Wszędzie podobnie: bursztyn, srebro, taniocha, niteczka, karteczka. Z którego wyjdzie klient z zakupem? Pomyślałem, że prędzej z taką pamiątką, która nie tylko świadczy o wakacyjnym pochodzeniu upominku ale ma coś, co samo w sobie stanowi ciekawostkę. Może nawet większą niż mały okruch na druciku?
Wygląda to tak:
[Obrazek: hu7Bz1.jpg]
A co Wy o tym sądzicie drodzy forumowicze?
Jesteśmy wykonawcami nowatorskich eleganckich metek. Metaliczne artystyczne metki jubilerskie nadają osobisty akcent. Wyróżniają w promocjach. Druk reliefowy imituje grawer. Każda może mieć kod paskowy. 

[Obrazek: juwelieretiketten_lupa.jpg]
Odpowiedz

Wiadomości w tym wątku
Herby w promocji precjozów w pamiątkarstwie - przez galindia_com - 07-07-2018, 01:17 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości