Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hobbit pustkowie smauga
#1
Gdzie byl Peter Jackson ze swoimi filmami ,gdy ja robilem smoki ??


[attachment=1472][attachment=1471][attachment=1470][attachment=1469] [attachment=1468]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#2
Gdzie był to nie wiem, ale ja zrobię przywieszkę ręcznie i się ciesze jak dziecko a tu takie rzeczy. Chciałbym robić takie rzeczy ale to nie moja liga, i niestety chyba nigdy nie będzie.
Ogólnie bardzo ładne.
Odpowiedz
#3
(04-05-2014, 09:24 PM)Nandi napisał(a): Gdzie był to nie wiem, ale ja zrobię przywieszkę ręcznie i się ciesze jak dziecko a tu takie rzeczy. Chciałbym robić takie rzeczy ale to nie moja liga, i niestety chyba nigdy nie będzie.
Ogólnie bardzo ładne.

Zdaje sie ,ze Masz "zle podejscie ". To co zrobilem to byla moja pasja ,ktora pochlonela 13 lat Puść oczko . A co do przywieszki ,to szczerze jak Robisz dobrze to jest sie z czego cieszyc . Z doswiadczenia wiem ,ze "gwiazdy" zlotnicze najlatwiej rozlozyc dajac do zrobienia prosty ,gladki pierscionek . W ktorym nic sie nie da ukryc (sprawdzalem pare razy Puść oczko ) Wiec Ciesz sie jak cos sie udalo ...o to w tym chodzi ,aby cieszyc sie praca !!!!!!
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#4
Ładne prace - wykonywałeś w wosku i odlewałeś czy składałeś z metalu a może obie techniki połączone ?
Zgadzam się z tobą że niejedna "gwiazda" przygaśnie gdy musi coś zrobić prosto, równo, gładko i do tego w odpowiednich proporcjach a w formach plastycznych wiele niedociągnięć można łatwo ukryć ewentualnie powiedzieć że artysta miał taki zamiar Puść oczko
Odpowiedz
#5
(04-06-2014, 08:14 AM)Greg napisał(a): Ładne prace - wykonywałeś w wosku i odlewałeś czy składałeś z metalu a może obie techniki połączone ?
Zgadzam się z tobą że niejedna "gwiazda" przygaśnie gdy musi coś zrobić prosto, równo, gładko i do tego w odpowiednich proporcjach a w formach plastycznych wiele niedociągnięć można łatwo ukryć ewentualnie powiedzieć że artysta miał taki zamiar Puść oczko

Wszystko recznie ... jakos odlewy do mnie nie przemawiaja , moze dlatego ,ze kiedys w ramach pracy zarobkowej obrabialem sporo tego dziadostwa . Staram sie nie liczyc na odlewy , mimo ,ze pare "matek" w swoim zyciu zrobilem ..ot taki paradoks .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#6
Jestem na forum od niedawna i dopiero przegląda prace innych, Osobiści bardo podoba mi się połączenie flamowanego srebra z prostym szkieletem z drutu, który buduje skrzydło smoka i zakomponowanie tafli bursztynu w skrzydłach. Pięknie wykonane smoki, robią wrażenie.
Odpowiedz
#7
pozwoliłem sobie zajrzeć na stronkę ...więcej tam pięknej roboty, nawet ładniejszej niż smoki Uśmiech
Odpowiedz
#8
(04-25-2014, 01:12 PM)Nieczar napisał(a): pozwoliłem sobie zajrzeć na stronkę ...więcej tam pięknej roboty, nawet ładniejszej niż smoki Uśmiech

Dziekuje za uznanie .

(04-24-2014, 02:36 PM)kriss napisał(a): Jestem na forum od niedawna i dopiero przegląda prace innych, Osobiści bardo podoba mi się połączenie flamowanego srebra z prostym szkieletem z drutu, który buduje skrzydło smoka i zakomponowanie tafli bursztynu w skrzydłach. Pięknie wykonane smoki, robią wrażenie.

Dziekuje , staralem sie jak moglem . Drut wydawal sie logicznym "budulcem" szkieletu .... do czsu . Robiac sztylet (smoczy) okazalo sie ,ze musze sie bardziej wysilic . Puść oczko

ps.
sztylet jest na mojej stronie , zapraszam .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#9
Byłem na Twojej stronie, moją uwagę przykuł „anioł”. Wspominasz ,że unikasz odlewania, wnioskuje z tego, że jest repusowany. Dużo tam ciekawych rzeczy. Powinieneś wrzucić więcej zdjęć na forum i pokazać swoje prace. Wrzuć link do strony pod zdjęciami, bo trudno tam trafić i nie każdy znajdzie drogę.
Odpowiedz
#10
(04-25-2014, 07:34 PM)kriss napisał(a): Byłem na Twojej stronie, moją uwagę przykuł „anioł”. Wspominasz ,że unikasz odlewania, wnioskuje z tego, że jest repusowany.

Wszystkie anioly powstawaly przy pomocy mlotka ( staram sie isc ta droga ...moim wzorem niedoscignionym sa prace B. Mirowskiego ).
"Bialy" byl lekko polerowany i wykwszany w ortofosforowym ,zeby utrzymal kolor . "Czarny" dostal fakture celowo , mial byc upadlym aniolem i w zamysle byc matowy .

ps.
faktycznie dobrze by bylo "wyeksponowac" link do strony .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości