Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tommo.pl
#11
Chyba Antoni ma racje, puncyny są niedokładnie wytoczone, anki również, nie dają pełnej półkuli, wykrojniki tanie ale szmelc, jak mam sam przerabiać narzędzia to jest czas i pieniądz, lepiej kupić trochę drożej a dobrze. To nie jest wysoka jakość. Wszystkie kształtowniki są zrobione tak jakby ktoś zobaczył czym jubiler pracuje, wziął kawał metalu i zrobił szybko trochę wałków, kulek itp. a przecież to co Rodent od lat produkuje to nie są nieprzemyślane wałki i kulki tylko narzędzia, które fajnie kształtują i dobrze kroją, bo są odpowiednio dobrane średnice i solidnie wykonane narzędzia.
Odpowiedz
#12
(11-03-2014, 12:19 PM)kfadrat napisał(a): - "pseudo" kule grawerska ( http://tommo.pl/uchwyty-trzecia-reka/151...yczny.html ) , ktory tez dziala, ale nie uzywam za czesto

Ech, trzy zdjęcia, i na żadnym nie widać konstrukcji przegubu. Po przykręceniu do stołu da się obracać górną częścią?
Odpowiedz
#13
Odpowiedz
#14
Raz na kwartał pod hamburgiem jest olbrzymi pchli targ , można kupić porządne używane graty w b.dobrych cenach.
Odpowiedz
#15
(11-03-2014, 08:50 PM)krzywy napisał(a):
(11-03-2014, 12:19 PM)kfadrat napisał(a): - "pseudo" kule grawerska ( http://tommo.pl/uchwyty-trzecia-reka/151...yczny.html ) , ktory tez dziala, ale nie uzywam za czesto

Ech, trzy zdjęcia, i na żadnym nie widać konstrukcji przegubu. Po przykręceniu do stołu da się obracać górną częścią?

tak
Odpowiedz
#16
Odpowiedz
#17
oprocz wlasnego zadowolenia to zadnej.
Odpowiedz
#18
Ja mam duże anki z Tommo. Niektórzy pisali, że "kulki na tym nie zrobisz" itp bzdury... Nie używam tego często, ale w stosunku do ceny jestem bardzo zadowolony. Muszę jednak zaznaczyć, iż głównie korzystam z większych otworów, z kilkoma najmniejszymi już chyba nie jest tak kolorowo, ale na co komu najmniejsze...Uśmiech Tylko trza zabezpieczać bo rdza potrafi łapać.
Odpowiedz
#19
Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;-)
Odpowiedz
#20
Ja miałem kupiony u nich cajzyn i po 1 razie go rzuciłem w kąt (a jak klołem). Otwory umieszczone nie w kolejności od najmniejszego do największego (część tak część nie). Kilka otworów w tym samym rozmiarze masakra. Wiedziałem, że kupuję towar gorszej jakości, ale to jakości nie ma wcale.
Rygle odwrotnie cena i jakość świetna.
Część artykułów mają markowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości