Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuchwałe napady na sklepy jubilerskie
#41
(11-06-2014, 07:30 AM)Erddill napisał(a): ,gen Sosabowski (...) Po wojnie nie mogac wrocic do kraju pracowal jako magazynier .

A gen. Maczek musiał pracować jako barman.
W sumie, to należy się Angolom pogonienie z wyspy przez arabusów,
za te wszystkie skurwysyństwa, których dopuszczali się przez wieki.

Żeby powrócić do tematu - nasz rodzimy towar eksportowy dla Brytoli. Z cyklu "Polak potrafi".
Kuba Rozpruwacz też był Polakiem. No, jak tu nie być dumnym? No jak? Puść oczko

[Obrazek: 20120221123044-15-1.jpg]

Cytat:Na początku nie wrócił z przepustki do zakładu karnego, później uciekł z kraju do Wielkiej Brytanii,
gdzie podczas napadu na sklep jubilerski zabił człowieka. Zatrzymany został w Białej Podlaskiej, w miejscu gdzie się ukrywał.

28-letni Ireneusz M. został zatrzymany przez poszukiwaczy z Komendy Głównej Policji. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony
widokiem funkcjonariuszy, ponieważ nie spodziewał się, że go wytropią. Przed nim dokończenie odsiadywania wyroku w Polsce,
po czym stanie przed sądem w Wielkiej Brytanii.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#42
Polsce nie grozi to co sie dzieje w rzeszy czy uk... My, jak to nazywa tvn, "faszysci" czyli patrioci nie pozwolimy na to! Byle do wyborow parlamentarnych i prawica zacznie rzadzic Uśmiech Skonczy sie raz na zawsze palikociarnia i pe ło...i oby jeszcze Polacy sie opanowali i nie glosowali na komusistow z sld to byloby wrecz idealnie Ząbki

Nie tęczowa, nie czerwona, tylko Polska Narodowa! A 11 we wtorek marsz wszyscy na Marsz Niepodleglosci Uśmiech
Odpowiedz
#43
(11-08-2014, 09:53 PM)bafi napisał(a): Polsce nie grozi to co sie dzieje w rzeszy czy uk... My, jak to nazywa tvn, "faszysci" czyli patrioci nie pozwolimy na to! Byle do wyborow parlamentarnych i prawica zacznie rzadzic Uśmiech Skonczy sie raz na zawsze palikociarnia i pe ło...i oby jeszcze Polacy sie opanowali i nie glosowali na komusistow z sld to byloby wrecz idealnie Ząbki

Nie tęczowa, nie czerwona, tylko Polska Narodowa! A 11 we wtorek marsz wszyscy na Marsz Niepodleglosci Uśmiech

Ale właściwie jaka różnica, że Polsce to nie grozi?
Za jakiś czas będziemy mieli na zachodzie i północy państwa muzułmańskie. Ile czasu minie, zanim postanowią nas "nawrócić"?
Odpowiedz
#44
Jak nawrócić to pół biedy, bo zawsze mogą co innego postanowić.
Odpowiedz
#45
Naprawde wierzysz, ze oni przejma wladze na zachodzie? Ja mysle, ze predzej skonczy sie euro kolchoz bo ludzie juz wszedzie maja dosyc i nastapi tak zwane wypier*olenie wszelkich dziwact. W calej europie nastroje sie bardzo radykalizuja na przekor temu co wmawia nam tv propagandowa. Tak samo spoleczenstwo radykalizowalo sie przed kazda wojna swiatowa.
Odpowiedz
#46
To dobre wiadomości, prócz tej wojny. Ale to co mówisz to trochę się zgadza, bo wszędzie słyszymy jak mamy kochać odmienności a ja jakoś tego nie zauważam wśród znajomych, jak mamy się zachowywać i co mówić i najgorsze, że to wszystko pcha do przodu i wyciska z polityków grupa wykolejeńców z tkzw. którejś tam władzy i są to jednak bardzo nieliczne grupy ludzi a potrafią zastraszyć całe społeczeństwo i jak zauważyłeś manipulują przepływem informacji.
Odpowiedz
#47
(11-09-2014, 12:07 AM)bafi napisał(a): Naprawde wierzysz, ze oni przejma wladze na zachodzie?
Juz przejmuja .

Anglia , Francja ,Niemcy sa raczej stracone . Po tych sprawach o ktorych pisalem cactoosowi odzew spoleczenstwa byl bardziej niz mierny wiekszym zainteresowaniem ciesza sie tance i porykiwania w tv (cos ,co tvn tak gorliwie propaguje w Polsce). W rozmowach one on one cos tam brytole psiocza ,ale to jest jak u Orwella w 1984 . Szansa dla Europy sa (jak zwykle) takie kraje jak Polska . Kraje z ktorych ci "swiatli europejczycy" drwia i sie smieja . My nie boimy sie mowic i robic tego co trzeba . (mnie czesto postrzegaja jako dzikusa bo mowie otwarcie rzeczy ,po ktorych oni z lekiem sie rozgladaja ,czy ktos uslyszal ) TRZEBA zastopowac rzeke emigracji ,jeszcze nie jest za pozno i zmobilizowac do powrotow ludzi ,ktorzy sa poza granicami pare lat (takich jak ja) Ludzi ,ktorzy widzieli jak to political correctness dziala od podszewki i wiedza jak to nie powinno wygladac ... jakis wspolczesny Jan III Sobieski by sie przydal.
popatrz sobie np. to : https://www.youtube.com/watch?v=psZBaJU_Cvo
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#48
(11-09-2014, 12:07 AM)bafi napisał(a): Naprawde wierzysz, ze oni przejma wladze na zachodzie? Ja mysle, ze predzej skonczy sie euro kolchoz bo ludzie juz wszedzie maja dosyc i nastapi tak zwane wypier*olenie wszelkich dziwact. W calej europie nastroje sie bardzo radykalizuja na przekor temu co wmawia nam tv propagandowa. Tak samo spoleczenstwo radykalizowalo sie przed kazda wojna swiatowa.

Myślę, że nie ma innej możliwości. I wcale nie mam na myśli jakiegoś zbrojnego przewrotu. Po prostu któregoś roku cała populacja muzułmanów pójdzie na wybory.
Jakiś czas temu czytałam, jakie oni ogromne sumy inwestują w Europie.
Gdyby choćby część muzułmańskiej kasy wycofali, to gospodarka Europy pada.
I to jest chyba odpowiedź na ślepotę rządzących Unii.
To nie jest żadna ślepota, bo niemożliwe, żeby nie widzieli, co się dzieje w ich krajach. Są po prostu pod ściana, bo Europa została dawno sprzedana.
Odpowiedz
#49
Trzeba uczy się hiszpańskiego i uciekać do Ameryki południowej.
Tam arabusy nie przyjdą. Ostre maczety i bezkresny tropikalny
las, skutecznie pochłoną ich zapędy. Mexy ucinają głowy jeszcze
bardziej ochoczo niż muslimy. Polaka - rodaka Dzej Pi Tu, może
nie ruszą.Puść oczko
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#50
(11-09-2014, 01:11 PM)cactoos napisał(a): Trzeba uczy się hiszpańskiego i uciekać do Ameryki południowej.
Tam arabusy nie przyjdą. Ostre maczety i bezkresny tropikalny
las, skutecznie pochłoną ich zapędy. Mexy ucinają głowy jeszcze
bardziej ochoczo niż muslimy. Polaka - rodaka Dzej Pi Tu, może
nie ruszą.Puść oczko

Jeszcze zostaje Australia. Premier Australii powiedziała, że jak im się nie podoba, to nikt im nie broni wyjechać do krajów muzułmańskich, czy wrócić po prostu do siebie. Na tym polega wolność, którą Australia im oferuje.
Zresztą podobnie powiedział kiedyś Putin, więc może nasze dzieci będą jeszcze marzyć, żeby nas Rosja zaorałaUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości