Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Projekty 3D, wosk frezowanie.
#11
Super, naprawdę, masz coś jeszcze w robocie?
W jakim programie projektujesz?
Odpowiedz
#12
Kończę projekt. Zdjęcia prosimy zrobię. Rhino, ZBrush.
Gorący
Odpowiedz
#13
Fajne rzeczy pełen uznania dla tworzenia biżuterii przy pomocy komputera.Może powiesz coś
więcej o frezarkach na których pracujesz jesli to nie tajemnica?
Odpowiedz
#14
(02-14-2015, 12:07 PM)Roman napisał(a): Ja nie designer, ja tylko wykonawca. Eeee....

Nie zrozumiałem, to w końcu Ty je wykonujesz tylko na frezarce i upiękniasz frezami, czy projektujesz od początu :-) Fajne masz pomysły, widać że zdolności nie brak Uśmiech
Odpowiedz
#15
(02-17-2015, 12:54 AM)Chris napisał(a): Fajne rzeczy pełen uznania dla tworzenia biżuterii przy pomocy komputera.Może powiesz coś
więcej o frezarkach na których pracujesz jesli to nie tajemnica?
Nie jest tajemnicą, szlifierka cnc został zbudowany w moim technicznymi. Wyrób detali zamawiał na przemysłowym przedsiębiorstwie. Wrzeciono Nakanishi. Frezy Bits Bits.
CNC
Odpowiedz
#16
(02-18-2015, 09:29 AM)koartis napisał(a):
(02-14-2015, 12:07 PM)Roman napisał(a): Ja nie designer, ja tylko wykonawca. Eeee....

Nie zrozumiałem, to w końcu Ty je wykonujesz tylko na frezarce i upiękniasz frezami, czy projektujesz od początu :-) Fajne masz pomysły, widać że zdolności nie brak Uśmiech

Technologiczna łańcuch: klient wyraża techniczna zadanie jest wykonany projekt, liczy frezowanie, klient otrzymuje produkt z wosku gotowy do odlewania. Ale oprócz wosku mogą być i inne twarde materiały.
Odpowiedz
#17
Witam

ile kasujesz za wykonanie wzoru wraz z frezowaniem w wosku np. głowa jelenia wielkości 2x2 cm
Odpowiedz
#18
Darujcie za długie milczenie. Teraz idzie przemieszczenie do miasta Wroclaw, jeszcze pewny czas będę płynne tu pojawiać się.
Korespondencja obrabia się.
Niedługo pojawi się odnowiona strona internetowa. Być może będziemy wykonywały jeszcze i druk woskiem na 3d drukarce. Ale to nie dużo poszedłem naprzód.
Po głowie jelenia-proszę Was rozumieć że chcecie i musicie nadać wyczerpujące techniczne zadanie.
Proszę Was korespondować przez ten adres: sitegazz@gmail.com
Odpowiedz
#19
Takie oto były skalę)))
Takie oto wymiary
Odpowiedz
#20
Tutaj możesz zobaczyć jakość powierzchni po CNC


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości