Ankieta: W konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
35.90%
14 35.90%
Myślę, by wziąć udział, ale zastanowię sie jeszcze
38.46%
15 38.46%
Będę tylko głosować
25.64%
10 25.64%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenny Konkurs
Jestem spokojny, zbyt dużo ludzi po fachu na forum i badziewie nie przejdzie ( mowa o wydrukach i odlewach ) Każdy z nas doceni ręczną pracę i raczej nie da się oszukać Uśmiech A z tym ręcznie robionym kółkiem przez "artystów" miałem już sposobność spotkać się Uśmiech
Odpowiedz
(03-04-2015, 12:37 PM)Imenoq napisał(a): To dorzućmy jeszcze zakaz używania cyrkla, szablonów czy wykrojników do kółek i zakażmy używania walcarki, blachę klepiemy na kowadle!

A może wystarczy opis jaką techniką dany przedmiot został wykonany???

To zrobmy formule otwarta ... kazdy kto ma jakas bizuterie moze wziac udzial w konkursie ....nie istotne czy ja zrobil ,kupil ukradl lub dostal w spadku ...ewentualnie sobie narysowal .
I co Pan na to ??? 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(03-04-2015, 01:33 PM)kriss napisał(a): Jestem spokojny, zbyt dużo ludzi po fachu na forum i badziewie nie przejdzie ( mowa o wydrukach i odlewach ) 

Badziewie?    [Obrazek: eek2.gif]

(05-22-2014, 08:03 AM)KrZyS napisał(a): powstał caly komplet pszczeli...
[Obrazek: bf15d8c3781584ecmed.jpg][Obrazek: a45e19b8e1701bdcmed.jpg]
[Obrazek: 858ec05bdbceadeamed.jpg][Obrazek: 9ab75e717a0d31a1med.jpg]
to jeszcze nie koniec.....Język
[quote pid='16935' dateline='1425473681']

(03-04-2015, 01:54 PM)Erddill napisał(a): To zrobmy formule otwarta ... kazdy kto ma jakas bizuterie moze wziac udzial w konkursie ....nie istotne czy ja zrobil ,kupil ukradl lub dostal w spadku ...ewentualnie sobie narysowal .
I co Pan na to ??? 

[/quote]

Narysował to OK Jeśli sam to rysował.
Pytanie czy widzisz różnicę miedzy wykonaniem samemu  a zakupem? Bo ja tak!
Odpowiedz
(03-04-2015, 02:08 PM)Imenoq napisał(a):
(03-04-2015, 01:33 PM)kriss napisał(a): Jestem spokojny, zbyt dużo ludzi po fachu na forum i badziewie nie przejdzie ( mowa o wydrukach i odlewach ) 

Badziewie?    [Obrazek: eek2.gif]

[quote pid='16935' dateline='1425473681']

(03-04-2015, 01:54 PM)Erddill napisał(a): To zrobmy formule otwarta ... kazdy kto ma jakas bizuterie moze wziac udzial w konkursie ....nie istotne czy ja zrobil ,kupil ukradl lub dostal w spadku ...ewentualnie sobie narysowal .
I co Pan na to ??? 

Narysował to OK Jeśli sam to rysował.
Pytanie czy widzisz różnicę miedzy wykonaniem samemu  a zakupem? Bo ja tak!
[/quote]

Widze roznice ...chcialem tylko pokazac  druga strone Twojego "wniosku" o zakazach . 
ps.
Wiem ,ze to bylo do krissa ,ta osa . Czy badziewie ? nie bede odpowiadal bo nie do mnie pytanie , dla porownania dodam cos z "reki" 
bo mozna bez odlewu .

[attachment=2539]   [attachment=2538]
Odpowiedz
-Jak zwykle 9 dyskutujących ,a 10 pomysłów,jeżeli nie będzie się podobała praca i nie odpowiadała twoim kryteriom,to nie musisz na nią głosować.
Odpowiedz
(03-04-2015, 02:36 PM)Erddill napisał(a): Widze roznice ...chcialem tylko pokazac  druga strone Twojego "wniosku" o zakazach . 
ps.

Sorki ale nie łapie?
Mój wniosek o zakazach był sarkastyczny.

Co do wyrobów z odlewni to punk 3 regulaminu je wyklucza

(02-27-2015, 09:19 AM)admin napisał(a): §3 PRZEDMIOT KONKURSU
Przedmiotem konkursu może być dowolna forma biżuteryjna jak: kolczyki, pierścionki, bransolety, łańcuchy, broszki, breloki do kluczy, wisiory, flakoniki na perfumy, amulety, obudowy na pendrajwy lub ich kombinacje traktowane jako ozdoby biżuteryjne. 
Przedmiot konkursu może być wykonany z dowolnych materiałów.
Przedmiot konkursu nie może być wcześniej nigdzie prezentowany pod rygorem dyskwalifikacji.
Wszystkie przedmioty zaprezentowane w konkursie są własnością intelektualną i materialną twórcy i forum nie rości sobie jakichkolwiek praw do tych przedmiotów i projektów.

Chyba że ktoś wierzy że nikt nigdy nie prezentował danego wyrobu z odlewni w co wątpię.
Odpowiedz
@Imenoq z tymi odlewami może trochę przesadziłem, ale mam uraz na temat odlewów, bo co zamówię odlew bez względu na to czy to mój wzór czy ich dostaje jedno wielkie dziurawe g..no. A rzeczywiście czasami może być coś oryginalnego więc wycofuje swoje słowa o odlewach. W końcu wszyscy będziemy sędziami Ząbki
Odpowiedz
a tak na marginesie czy do kazdej pracy mamy dopisywac historie na zasadzie co to jest, jak zrobione i jaka to inspiracja?
Odpowiedz
@kfadrat raczej nie ma obowiązku, ale może dzięki temu zyskasz przychylność głosujących Ząbki Każdy sposób jest dobry. Ja bym na Twoim miejscu nie zdradzał wszystkich tajemnic Ząbki
Odpowiedz
(03-04-2015, 02:48 PM)Imenoq napisał(a):
(03-04-2015, 02:36 PM)Erddill napisał(a): Widze roznice ...chcialem tylko pokazac  druga strone Twojego "wniosku" o zakazach . 
ps.

Sorki ale nie łapie?
Mój wniosek o zakazach był sarkastyczny.

Co do wyrobów z odlewni to punk 3 regulaminu je wyklucza

(02-27-2015, 09:19 AM)admin napisał(a): §3 PRZEDMIOT KONKURSU
Przedmiotem konkursu może być dowolna forma biżuteryjna jak: kolczyki, pierścionki, bransolety, łańcuchy, broszki, breloki do kluczy, wisiory, flakoniki na perfumy, amulety, obudowy na pendrajwy lub ich kombinacje traktowane jako ozdoby biżuteryjne. 
Przedmiot konkursu może być wykonany z dowolnych materiałów.
Przedmiot konkursu nie może być wcześniej nigdzie prezentowany pod rygorem dyskwalifikacji.
Wszystkie przedmioty zaprezentowane w konkursie są własnością intelektualną i materialną twórcy i forum nie rości sobie jakichkolwiek praw do tych przedmiotów i projektów.

Chyba że ktoś wierzy że nikt nigdy nie prezentował danego wyrobu z odlewni w co wątpię.

Moja odpowiedz na Twoj "wniosek" byla utrzymana w podobnym do Twojego  tonie ... to tyle .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości