Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czat - shoutbox dostępny
#1
Zgodnie z Waszymi sugestiami zainstalowany został shoutbox. Mam nadzieję, że będzie działał poprawnie, choć np. na starym IE nie wyświetla się.
Testujcie i piszcie czy dobrze działa.
Odpowiedz
#2
Pod iOS-em na iPadzie działa ... Odwrócona kolejność wypowiedzi w porównaniu z postami trochę myląca ...ale zobaczymy w "praniu" jak będzie
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#3
Trochę male to okienko, a nie dałoby się go pod forum bo przy dłuższej wypowiedzi taka drabinka do czytania?
Odpowiedz
#4
A jaki macie kolor forum ustawiony, bo u mnie nie ma?
Odpowiedz
#5
(03-07-2015, 03:06 PM)olax napisał(a): A jaki macie kolor forum ustawiony, bo u mnie nie ma?

Dark1.8 , shoutbox powinien być pod "drewnianym" działem 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#6
Dokładnie Dark1.8 - jest tylko pod tym szablonem.
Odpowiedz
#7
Dodałem też do szablonu Deflaut, białego i czystego. Dwie osoby używają, ale każdy jest istotny :-)
Odpowiedz
#8
(03-07-2015, 08:12 PM)admin napisał(a): Dodałem też do szablonu Deflaut, białego i czystego. Dwie osoby używają, ale każdy jest istotny :-)

Nie chciał bym sie narzucać ...a da sie dodać do clean dark ???
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#9
Próbowałem dodać, ale coś nie wyświetla u mnie się poprawnie, właśnie były problemy z tym szablonem, mimo, że na pierwszy rzut oka wydawał sie poprawny.
Odpowiedz
#10
(03-09-2015, 06:46 PM)admin napisał(a): Próbowałem dodać, ale coś nie wyświetla u mnie się poprawnie, właśnie były problemy z tym szablonem, mimo, że na pierwszy rzut oka wydawał sie poprawny.

Szkoda ,ze nie bangla ...dzięki za próbę .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości