Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srebrne początki v2
#1
Witam,
będę tutaj zamieszczać moje wyroby, także żeby nie przedłużać wczorajszy twór:
                   

Mam tylko problem z czyszczeniem/polerowaniem trudno dostępnych miejsc(np. między szyną a kastą), czytałem ostatnio o bawełnianych paskach - czy jest to jedyna rzecz do tego?
Odpowiedz
#2
Sympatyczny pierścioneczek, bardzo delikatny.
Do takich miejsc to polerka magnetyczna,zabawa prostnica,albo paseczki bawełniane.
Fajna robótka. Rozmarzony Rozmarzony
Odpowiedz
#3
No Panie - profesja Ząbki Jest dobrze i idzie do dobrym kierunku.

Co co polerowania - tak. Nitki, sznurki, rzemyki. Szczotki i szczoteczki na prostnice. Z maszyn wiekszych to polerka igłowa magnetyczna, ewentualnie bebnowa.
Odpowiedz
#4
Do tego ,co juz napisali moi poprzednicy dodam jeszcze taki drobny trick ..jesli wszystko jest czysto lutowane i wstepnie przepolerowane przed finalnym zlozeniem (oczywiscie wszystko zalezy do tego co sie robi ...pomysl i material ) to czesto wystarczy lekkie dotkniecie mieka metalowa druciana szczotka na prostnice ...i swieci sie jak psu .....te takie  Ząbki Ząbki Ząbki .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#5
Wszystko tak jak napisali poprzednicy , dodatkowo można przed końcowym lutowaniem (kasta do szyny ) wszysko zrobić na błysk i zabezpieczyć przed utl. np. abdek , są oprócz rzemieni stalki które robią trudne miejsca , tylko trzeba się pobawić  Biggrin  .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości