Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace - drugie podejście:)
#31
(06-28-2015, 08:24 AM)kriss napisał(a): Wygląda trochę "mrocznie" ale prezentuje się świetnie Ząbki Wygląda jakby była niedokończona ale przez to coś w niej jest Ząbki

Taka mroczna i surowa to w stylu mojej żonyUśmiech
I dzięki bogu, bo dokładniej bym nie zrobił Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#32
(06-28-2015, 08:28 AM)Krzysztekx napisał(a): Taka mroczna i surowa to w stylu mojej żonyUśmiech

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin

Temat maski jest fantastycznym pomysłem.  Rewelacyjnie ją zrobiłeś. Gratuluję.


ps. tu pomysł jak odpowiednio spożytkować Twoje zainteresowanie :-) Biggrin Biggrin    
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#33
Krzysztex, fajne to Twoje klepanie...ale coś mi się wydaje, że wcześniej robiłeś już jakieś przymiarki. A jak naprawdę pierwsze, to nie mogę się doczekać na czwarte.. Uśmiech
Odpowiedz
#34
(06-29-2015, 08:52 AM)helmet napisał(a): Krzysztex, fajne to Twoje klepanie...ale coś mi się wydaje, że wcześniej robiłeś już jakieś przymiarki. A jak naprawdę pierwsze, to nie mogę się doczekać na czwarte.. Uśmiech

Parę dni temu "klepnąłem" dla Leszka na pocieszenie taką bezkształtną bryłę z uśmiechemZąbki
Ale to było w formie żartu, takie klepniecie młotkiem parę razy.

To moja pierwsza praca i chociaż prosto wyszło, to jestem zadowolony, że w ogóle wyszłoZąbki



A dzisiaj obiecany kwiatek dla Krissa.

               

Zapomniałem zdjęć od tyłu zrobić, dzisiaj dorzucę. 
Bo to w ogóle wisior jest.
Odpowiedz
#35
Odpowiedz
#36
A wszystko to wina Angusa, takie fajne prace pokazuje. Też tak chce. Biggrin Biggrin
Z drugiej strony srebro drogie a repusowanie zdecydowanie zmniejsza koszta przy takich wzorach.
Kiedyś brałeś wlewkę blachy i ja obrabiałeś, mówię tu o czasach gdy Ag kosztowało 600 pln za kilo. Rozmarzony Rozmarzony
Odpowiedz
#37
Kwiat moim zdaniem bardzo udany, nawet ten bursztyn jakoś specjalnie nie denerwuje człowieka... Puść oczko
Odpowiedz
#38
(06-30-2015, 01:48 PM)helmet napisał(a): ... nawet ten bursztyn jakoś specjalnie nie denerwuje człowieka... Puść oczko

He, he, mój człowiekZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
#39
Moje drugie podejście do klepania.

Jednak za trzecim razem muszę w końcu sklecić jakąś smołę.
Bo klepanie "w powietrzu" jest upierdliwe i nie do końca efektywne.

   
Odpowiedz
#40
Może klepanie nieefektywne, ale Maorys efektowny.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości