Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię narzędzia i maszyny jubilerskie w cenach atrakcyjnych :-)
#1
Big Grin 
Kupię walcarkę. Najlepiej tanio :-) Biggrin . Mogę zamienić na grawerkę, tokarkę, itp. ( oddam nerkę Biggrin Biggrin Biggrin ).

Kupię pęsety firmy Bergeon, Rubin, Boley lub podobnej jakości.

Kupię piec emalierski o wymiarach komory minimum 50 cm X 30 cm i wys. 10 cm.

Kupię zbędny sprzęt do pracowni jubilerskiej ( anki, puncyny, rygle, cyzadła Biggrin , kleszcze, itp ) - ceny tylko okazyjne Biggrin Biggrin Biggrin   Jak coś się wala pod stołem to ja to kupię Biggrin Biggrin Biggrin

Kupię stół jubilerski z dowozem do Kłodzka ( Dolnośląskie) - cena musi być atrakcyjna. Biggrin 

Pozdrawiam.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#2
(07-28-2015, 11:25 AM)Leszek napisał(a): Kupię stół jubilerski z dowozem do Kłodzka ( Dolnośląskie) - cena musi być atrakcyjna. Biggrin 

Pozdrawiam.

No bez jaj , Panie Kolego .... giloszarke zrobiles rencyma a stol bedziesz kupowal ????? 
zdarzylo sie pracowac przy wielu stolach ...ostatnich piec (czy cos kolo tego ) robilem sam ...tak zeby pasowalo do mnie ( jak buty na obstalunek) .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#3
(07-28-2015, 02:57 PM)Erddill napisał(a):
(07-28-2015, 11:25 AM)Leszek napisał(a): Kupię stół jubilerski z dowozem do Kłodzka ( Dolnośląskie) - cena musi być atrakcyjna. Biggrin 

Pozdrawiam.

No bez jaj , Panie Kolego .... giloszarke zrobiles rencyma a stol bedziesz kupowal ????? 
zdarzylo sie pracowac przy wielu stolach ...ostatnich piec (czy cos kolo tego ) robilem sam ...tak zeby pasowalo do mnie ( jak buty na obstalunek) .

Gotowe stoly maja jedna wade... sa za niskie!
Odpowiedz
#4
(07-28-2015, 03:18 PM)mnap89 napisał(a): Gotowe stoly maja jedna wade... sa za niskie!

Akurat. Są za wysokie, ja muszę siedzieć z podnóżkiemZąbki
Odpowiedz
#5
(07-28-2015, 04:01 PM)olax napisał(a):
(07-28-2015, 03:18 PM)mnap89 napisał(a): Gotowe stoly maja jedna wade... sa za niskie!

Akurat. Są za wysokie, ja muszę siedzieć z podnóżkiemZąbki

W takim razie chyba masz metr dwadziescia albo mneij Język Stol powinien miec blat na wysokosci ok100 cm(oczywiscie zalezy od operatora), a fabryczne maja 80-90 cm. Jak stol jest za niski to czlowiek sie garbi robiac cos na klinie.
Odpowiedz
#6
(07-28-2015, 04:20 PM)mnap89 napisał(a): takim razie chyba masz metr dwadziescia albo mneij Język Stol powinien miec blat na wysokosci ok100 cm(oczywiscie zalezy od operatora), a fabryczne maja 80-90 cm. Jak stol jest za niski to czlowiek sie garbi robiac cos na klinie.

Mam dumne metr sześdziesiątZąbki
Nie mierzyłam swojego stołu, ale jak lutuję, to mnie ręce bolą od opierania łokci i siadam jak najwyżej. Wtedy muszę nogi trzymać na podnóżku właśnie, bo inaczej jest niewygodnie.
Chyba każdy po prostu siedzi inaczej i tez uważam, że powinno sie dla siebie stół dostosować. Mi sie najlepiej pracowało, jak miałam zwykłe biurko, bez fela. To wycięcie na fael mnie zawsze dobijało, nie umiem się jakoś wpasować. Jak sie odsuwam, to się muszę garbić, jak się zupełnie przysuwam, to mi łokcie zawadzają.
I weź tu babie przypasuj Biggrin
Odpowiedz
#7
(07-28-2015, 04:49 PM)olax napisał(a): Nie mierzyłam swojego stołu, ale jak lutuję, to mnie ręce bolą od opierania łokci i siadam jak najwyżej. Wtedy muszę nogi trzymać na podnóżku właśnie, bo inaczej jest niewygodnie.
Chyba każdy po prostu siedzi inaczej i tez uważam, że powinno sie dla siebie stół dostosować. Mi sie najlepiej pracowało, jak miałam zwykłe biurko, bez fela. To wycięcie na fael mnie zawsze dobijało, nie umiem się jakoś wpasować. Jak sie odsuwam, to się muszę garbić, jak się zupełnie przysuwam, to mi łokcie zawadzają.
I weź tu babie przypasuj Biggrin



Mysle, ze to ostatnie jest powodem wszystkim problemow Puść oczko
Odpowiedz
#8
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
Wracajac do tematu.

Tutaj masz bardzo fajna walcarke. Wyglada na nowa. duza szerokosc blachy bo az 75mm i druty kwardatowe. Srednica walkow 60mm wiec spoko.
Minusem jest cena bo 1800 zlotych ale nowy rodent chyba cos kolo 2900.

http://olx.pl/oferta/walcarka-jubilerska...0d844b16d9

====

Stol - uzywany. wyglada na stary model firmy RODENT. Wizualnie troche dobity, przypalony i bez lakieru. Jakby go odnowic to fajny stol tylko troche niski(dla mnie) bo wysokosc chyba 90cm. Minusem jest blat ze sklejki a nie z drewna - zawsze mozesz wymienic ale w sumie to malo istotne. Brakuje w nim(przynajmniej na zdjeciu) szuflady na opilki lub fartucha skorzanego.
Cena 700zl z warszawy wiec dojdzie Ci wysylka kurierem pewnie ze 100 zl.

http://olx.pl/oferta/stol-stolik-jubiler...d0897e919d

Gosc sprzedaje tez reczna gilotyne, jakas anke i walcarke(wyglada na samorobe).

==========

Tutaj masz malutka walcarke wyglada na solidna kostrukcje tez zalatuje RODENTem. Nic nie wiadomo o wielkosci powierzchni na blache ani zakresu drutow. Raczej jest to sprzet do produkcji drutow i profili polokraglych na obraczki. Powierzchnia na blache malutka. Wymaga odnowienia bo troche ruda bierze walki. Fajne ale chyba tylko na obraczki i druty i plaskowniki. blachy tym nie zrobisz szerokiej. Moze by Ci wystarczylo ale wtedy jestes skazany na zakup blachy gotowej z hurtowni.

http://allegro.pl/reczna-walcarka-do-dru...09852.html

=======

Tutaj masz jeszcze jeden stol. wyglada calkiem fajnie. konstrukcja stalowa ale blat z plyty meblowej wiec lipa. Na plus jest regulacja wysokosci w nozkach(mala ale jest - ewentualnie mozesz dac dluzsze sruby co by sobie go bardziej podniesc jak Ci bedzie malo). Na zdjeicu ma fartuch skorzany, klin oraz jakas metalowa klube obrotowa. Kluba pewnei Ci sie nie przyda chociaz kto wie. Uchwyt na klin lekko mowiac ciulowy strasznie - albo na wcisk albo jest jakas sruba od spodu ale nie widac na zdjeicu. Generalnie moznaby w nim wymiec caly blat na taki od stolu rodent - gruba sklejka ze stalowa plytka i uchwytem na klin/narzedzia z dociskiem srubowym.
Cena jak widzisz srednia + transport.

http://allegro.pl/stol-zlotniczy-z-wypos...24704.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości