Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum moje prace
#1
Moje prace....,
Odpowiedz
#2
Świetne !
Odpowiedz
#3
(09-17-2015, 05:20 PM)Mizu napisał(a): Świetne !

Potwierdzam. Piękna praca Love  dorównuje skrzypkom Olax. Brawo !!!
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#4
Naprawdę boskieUśmiech
Ale czemu tyle wątków na raz?Ząbki
Odpowiedz
#5
(09-17-2015, 05:27 PM)olax napisał(a): Ale czemu tyle wątków na raz?Ząbki

Przypomina to "odlewacza" który pisał wczoraj Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#6
Proszę o więcej Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#7
Fajne te twoje prace, pokaż coś więcej Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#8
pod filmikiem macie "właściciela" janusz sznycer klikacie i macie wszystkie filmy autora (scroll w dół)


Ciekawa seria cyrkowo arlekińska Januszu Uśmiech
Odpowiedz
#9
(09-18-2015, 11:54 AM)szrapnel napisał(a): pod filmikiem macie "właściciela" janusz sznycer klikacie i macie wszystkie filmy autora (scroll w dół)


Ciekawa seria cyrkowo arlekińska Januszu Uśmiech

Tu jest forum i tylko Tu oglądam prace kolegów.
Za oglądanie dzieła Faberge płaciłem 200 euro. Nowicjusze powinni przychylić mi nieba bym łaskawie zerknął na ich wypociny.
Brutalne ale takie jest życie artysty. Nie wystarczy być mistrzem należy to wmówić klientowi.
Skromnie dodam byś zobaczył temat Krzywego : Emalierstwo. Zobaczysz jak się walczy o klienta ( przyszłego emaliera) :-)

ps. nie jestem taki zły Biggrin Biggrin Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#10
(09-18-2015, 12:31 PM)Leszek napisał(a):
(09-18-2015, 11:54 AM)szrapnel napisał(a): pod filmikiem macie "właściciela" janusz sznycer klikacie i macie wszystkie filmy autora (scroll w dół)


Ciekawa seria cyrkowo arlekińska Januszu Uśmiech

Tu jest forum i tylko Tu oglądam prace kolegów.
Za oglądanie dzieła Faberge płaciłem 200 euro. Nowicjusze powinni przychylić mi nieba bym łaskawie zerknął na ich wypociny.
Brutalne ale takie jest życie artysty. Nie wystarczy być mistrzem należy to wmówić klientowi.
Skromnie dodam byś zobaczył temat Krzywego : Emalierstwo. Zobaczysz jak się walczy o klienta ( przyszłego emaliera) :-)

ps. nie jestem taki zły Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości