Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam na forum moje prace
#21
Wciskasz opcje  "nowa odpowiedz" pod oknem gdzie piszesz masz pasek "zalaczniki' , Wciskasz wybierz plik , dodajesz zdjecie z kopmutera ( jest limit wielkosci 500 Mb o ile sie nie myle ) - Pojawi sie na tym pasku mala ikona ... dalej po prawej "dodaj zalacznik "   ikona przesunie sie do paska nizej i pojawia sie opcje :  "usun" i "wstaw do posta " .... Jak chcesz wstawic do posta , wciskasz wstaw i w poscie pojawi sie cos takiego : [attachment=4011]  ( numer bedzie inny ) i juz  . Jak chcesz sprawdzic czy  jest we wlasciwym miejscu to pod paskiem z zalacznikami masz opcje "podglad " 

jesli zdjecia nie wyswietlaja Ci sie w postach musisz wejsc w ustawienia uzytkownika i tam zachaczyc ta opcje ... Powodzenia
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#22
    zdjecie mam nadzieje że bedzie....dzięki za instrukcje jak wstawiac. fot.
Opis bransolet.srebro+zloto 14ct.pudelko otwierane na pasek perfumu lub foto ..mialy byc tez kamienie oprawa ale klijent zrezygnowal ...za drogo ...a bylby wyrob bajer...
Odpowiedz
#23
(09-19-2015, 01:18 PM)trank123 napisał(a): zdjecie mam nadzieje że bedzie....dzięki za instrukcje jak wstawiac. fot.
Opis bransolet.srebro+zloto 14ct.pudelko otwierane na pasek perfumu lub foto ..mialy byc tez kamienie oprawa ale klijent zrezygnowal ...za drogo ...a bylby wyrob bajer...

Nietypowe !!!! Love Love  Podoba mi się bardzo.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#24
        Zdjecie ....     parasolka rubiny cyrkonie praca wyko.recznie
Odpowiedz
#25
            Zdjecie rowerzysta....bylo wideo...ale tu lepsza jakosc
Odpowiedz
#26
Fantastyczne prace !!!!!

Jestem laikiem w tych sprawach. Czy ty to lutujesz czy odlewasz ?
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#27
(09-19-2015, 03:05 PM)Leszek napisał(a): Fantastyczne prace !!!!!

Jestem laikiem w tych sprawach. Czy ty to lutujesz czy odlewasz ?

Kazda praca w opisie wykona recznie ...kazdy element to modelowa bacha 0.5mm....np.nogi..kurtka..czapka..buty ...spodnie...poprostu wszystko..potem lacze ..czyli lutujec ala kompzycje...czasem lacze techniki ale bardzo rzadko ...np...rzeżbie w wosku i odlewam ..potem jeszcze przerabiam odlew dodaje szczegolow grawerka.......itp......bylo tak tylko w przypadku glowy weza wpracy cukiernica Jungla.....Dlatego blacha bo tez calosc pracy ma mniejsza wage .....i to o wiele mniejsza ....a srebro kosztuje.....jakby byl to odlew to mialby niezla cene ...i wage a i tak kosztuje........
Odpowiedz
#28
Widzę tu spadkobiercę talentu zmarłego niestety Bogdana Mirowskiego

[Obrazek: 27458_4.jpg]





"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#29
(09-19-2015, 03:35 PM)cactoos napisał(a): Widzę tu spadkobiercę talentu zmarłego niestety Bogdana Mirowskiego

[Obrazek: 27458_4.jpg]



Dokladnie trafna opinia......bardzo mnie inspirowal....mam duzy szacunek do tego tworcy niestety juz nie zyje zmarl przy warsztacie.....byl i jest wyjatkowy


Odpowiedz
#30
Miałem zaszczyt znać Go osobiście.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości