Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foty z roboty
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Odpowiedz
Bardzo ładny fingielek Ci kolego wyszedł Biggrin a tak na poważnie fajna robota czysto i z wyczuciem smaku bez zbędnych ozdobników , a tak całkiem na poważnie to mam tydzień wolnego może wzioł byś mnie w termin ( na praktykanta)  Biggrin .
Pozdrawiam i szczerze mówiąc - to wstawiaj więcej takich ręcznych sztuk , niech ludziska widzą że można takie coś z ręki robić , a nie tylko woski  Biggrin .
Odpowiedz
Od razu widac, ze to platyna.
Konkretna robota.
Kamien jest owalny czy ostatnie zdjecie jakies rozciagniete?
Odpowiedz
(11-01-2015, 01:14 PM)mnap89 napisał(a): Od razu widac, ze to platyna.
Konkretna robota.
Kamien jest owalny czy ostatnie zdjecie jakies rozciagniete?

Faktycznie zdjęcie było rozciągnięte - już podmieniłem Uśmiech
Odpowiedz
(11-01-2015, 08:23 AM)Greg napisał(a): Fachowe oko Krissa  dopatrzyło się platyny no i dobre ma oko Uśmiech to platyna pr 950

Moje fachowe oko dopatrzyło się końskiego łba na puncy probierczej. Biggrin

A fingielek cacuszko. Będzie z 10 lat jak ręcznie oprawki nie wyżynałem. 
No ale na usprawiedliwienie mam to, że jestem dziedzicznie leniwy.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
(11-01-2015, 10:20 PM)cactoos napisał(a): Moje fachowe oko dopatrzyło się końskiego łba na puncy probierczej. Biggrin 

Niezłe trzeba mieć oko by dopatrzyć się tam końskiego łba  Biggrin ale trzeba mieć wiedze że w polskich cechach probierczych koński łeb jako dodatkowa próba dla platyny jest w obrysie trójkąta Uśmiech
Odpowiedz
(11-02-2015, 03:28 PM)Greg napisał(a): Niezłe trzeba mieć oko by dopatrzyć się tam końskiego łba  Biggrin 

E tam. Wyraźny jest. Prawie mi kostki z cukiernicy wyżarł. Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości