Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykrojnik - kółka (kupię)
#11
na życzenie jednego z kolegów wstawiam fotki wykrojników
[Obrazek: IMG_5519_zpsoyjexngt.jpg]
[Obrazek: IMG_5522_zpsoxvxyobo.jpg]
potrzebna do tego prasa - młotkiem będzie cieszko.
Odpowiedz
#12
(11-23-2015, 12:21 AM)Nordwind napisał(a): na życzenie jednego z kolegów wstawiam fotki wykrojników


potrzebna do tego prasa - młotkiem będzie cieszko.

Piękne - jaka cena ?
Odpowiedz
#13
Leszek wycen sam ile dasz to będzie dobrze. Ja je od lat tylko konserwuje i ani raz nie używałem kupiłem krótko po stanie wojennym wtedy były inne ceny. W styczniu będę w Gdańsku u Krzys
to mogę wziasc ze sobą bo z tond przesyłka dochodzi. Potrzebujesz obydwa ? bo jest jeszcze jeden kolega zainteresowany jak któregoś nie potrzebujesz. Mam chyba jeszcze jeden jeszcze większy muszę zobaczyć.
Odpowiedz
#14
Sad 
Nie chcę Cię obrazić swoimi cenami :-( .

Pisałem do Rodenta ale na razie brak odpowiedzi.

Znalazłem coś takiego w Tommo czy może ktoś go stosował i napisze czy warto wydać 200 zł ? Chcę nim ciąć srebro do 0,5 mm.

[Obrazek: profesjonalny-wykrojnik-do-kulek-14-rozm...katula.jpg]
Odpowiedz
#15
Odpowiedz sobie sam , już chyba walcarke podobnej jakości kupiłeś w tej firmie  Biggrin
Odpowiedz
#16
(11-26-2015, 07:43 AM)Leszek napisał(a): (...)
Pisałem do Rodenta ale na razie brak odpowiedzi.
(...)

Lesze, kur**... mała dzidzia jesteś? Telefon masz? Dzwonisz i załatwiasz wszystko raz dwa... Dobrze, że jeszcze nie kontaktujesz się z nimi listem tradycyjnym Język
Odpowiedz
#17
Tongue 
(11-26-2015, 10:13 AM)mnap89 napisał(a):
(11-26-2015, 07:43 AM)Leszek napisał(a): (...)
Pisałem do Rodenta ale na razie brak odpowiedzi.
(...)

Lesze, kur**... mała dzidzia jesteś? Telefon masz? Dzwonisz i załatwiasz wszystko raz dwa... Dobrze, że jeszcze nie kontaktujesz się z nimi listem tradycyjnym Język

Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#18
(11-26-2015, 10:13 AM)mnap89 napisał(a): Biggrin Biggrin Biggrin

(11-26-2015, 07:43 AM)Leszek napisał(a): (...)
Pisałem do Rodenta ale na razie brak odpowiedzi.
(...)

Lesze, k**... mała dzidzia jesteś? Telefon masz? Dzwonisz i załatwiasz wszystko raz dwa... Dobrze, że jeszcze nie kontaktujesz się z nimi listem tradycyjnym Język

Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#19
Ja tu czegoś nie rozumiem Leszek.
Tokarki masz. Prasę chyba też. Co za problem wziąć kawałek stalowej kostki, wywiercić w nim otwór,
zamocować w tokarce, wytoczyć na 37 mm, potem wziąć stalowy wałek, zatoczyć na 37 mm, zatoczyć
drugi koniec, żeby pasował do prasy, zamocować płytkę i stempel w prasie, położyć srebrną blaszkę
i pierdolnąć prasą? Jak się uprzesz to nawet ten zestaw zahartujesz bo przecież piec też masz.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#20
(11-26-2015, 10:08 PM)cactoos napisał(a): i pierdolnąć ..........

Pan to potrafi człowieka zdołować Biggrin Biggrin Biggrin                                                                                   Biggrin Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości