Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykrojnik - kółka (kupię)
#21
Wincy Ci powiem Leszek! Jak zlecisz wyfrezowanie stempla z negatywomym wzorem tarczy i zahartowanie go
i jak pizdniesz prasą w odpuszczony krążek z 0,999, to będziesz miał tarczę z fakturą, godzinami i indeksami.
Robisz dokładnie tak, jakbyś wybijał monetę. Nawet możesz sobie zażyczyć wygrawerowanie własnego logo.
Cóś takiego, tylko zamiast zybla wzór tarczy. A zresztą co tam prasa, przecież masz kafar. Biggrin
[Obrazek: stempel.jpg]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#22
to już jesteśmy o 30 % bliżej sukcesu, bardzo dobry pomysł !!!!

ps. kafar mam i prasę też mam :-)

dziękuję
Odpowiedz
#23
i tak powinno to wygladać Biggrin 

Odpowiedz
#24
(11-27-2015, 10:59 PM)Leszek napisał(a): i tak powinno to wygladać Biggrin 

Wystarczy tak

"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#25
Tak taka maszynka mi wystarczy. Ale oni nie sprzedają :-(
Odpowiedz
#26
To se sam wystrugaj.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#27
(11-28-2015, 01:52 PM)cactoos napisał(a): To se sam wystrugaj.

Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin   Nie Cactoos !!!  to już muszę zlecić. Dość prowizorki. Ja mam robić emalię i tylko to. Przygotowanie srebra i złota zostawiam lepszym.
Jak masz moce przerobowe to zapraszam na PW obgadamy szczegóły :-)
Wydaje mi się że ta metoda będzie dobra, jak nie do tarczy to na pewno do odznak z logo.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
#28
Nie chce mi się robić ale jak potrzebowałem, to wytaczałem sobie sam i dawałem do grawerowania
albo sam robiłem w programie ArtCam i na frezarce CNC. W ArtCamie jest gotowe narzędzie do
projektowania matryc i stempli i od razu program generuje ścieżki narzędziowe dla frezarki.

"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#29
            Leszek, zrobiłem Ci taki podkład na kolanie z miedzi grub. 0,4 mm. Średnica 40,8 mm. , ale średnice, grubość blachy oraz wysokość rantu można zmienić. Jakby co to pisz na PW.
Odpowiedz
#30
(11-28-2015, 04:35 PM)szamek napisał(a): Leszek, zrobiłem Ci taki podkład na kolanie z miedzi grub. 0,4 mm. Średnica 40,8 mm. , ale średnice, grubość blachy oraz wysokość rantu można zmienić. Jakby co to pisz na PW.


Super to zrobiłeś !!!!1 Dziękuję Ci serdecznie.

Tylko ja teraz potrzebuję idealnie zrobione talerzyki by wpasować w kopertę. Twoje mają pofalowane brzegi.

Takie potrzebuję      


Cactoos wpędzasz mnie w kompleksy takimi filmami. Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości