Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam! Prosze o ocene
#1
Wink 
Witam wszystkich! Nazywam sie Piotr Tkacz, i jestem jubilerem (jak wiekszosc, jesli nie wszyscy z nas Aniołek ) Jestem z Uzbekistanu. Pracuje jako jubiler juz okolo 30 lat. Ponizej przedstawiam tylko mala czesc swojej pracyUśmiech

Dodam tez ze pojawilem sie na tym forumie dzieki Charly Nordwindu Uśmiech

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,

Piotr Tkacz.


Załączone pliki Miniatury
                                           
Odpowiedz
#2
Witaj Piotr.

Ja nazywam się Leszek Kralka i strasznie mi się podobają Twoje prace. Witam serdecznie na forum. 

ps. czy to jest emalia ?

[Obrazek: attachment.php?aid=4628]
Odpowiedz
#3
No wiec jako pierwszy witam Cie na srebrnie.pl Uważam ze twoje prace są bardzo ciekawe. widać tu ze masz duze doświadczenie. No prosze i Leszek mnie wyprzedził z tym powitaniem.
Odpowiedz
#4
Witaj, masz szeroki spektrum zainteresowań. Będzie ciekawie Uśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#5
Cześć Piotr,
mamy podobny staż pracy Uśmiech Twoja biżuteria jest wykonana poprawnie . W mojej ocenie fakt, że jesteś z Uzbekistanu jest Twoim atutem. Przeglądnąłem wszystkie prace z dużym apetytem na jakieś nowe orientalne trendy. Napisz coś o tych sztyletach - z jakiej tradycji się wywodzą. Trochę orientu dostrzegłem też w naszyjniku z lapis lazuli, nefrytowa maska ma chyba bardziej południowe korzenie. Czekam na więcej uzbeckich klimatów.
Odpowiedz
#6
(01-07-2016, 09:43 PM)Leszek napisał(a): Witaj Piotr.

Ja nazywam się Leszek Kralka i strasznie mi się podobają Twoje prace. Witam serdecznie na forum. 

ps. czy to jest emalia ?

[Obrazek: attachment.php?aid=4628]

To jest chyba muszla paola czy jakoś tak Puść oczko
Odpowiedz
#7
(01-07-2016, 08:25 PM)Piotr.Jubiler napisał(a): Witam wszystkich! Nazywam sie Piotr Tkacz, i jestem jubilerem (jak wiekszosc, jesli nie wszyscy z nas Aniołek ) Jestem z Uzbekistanu. Pracuje jako jubiler juz okolo 30 lat. Ponizej przedstawiam tylko mala czesc swojej pracyUśmiech

Dodam tez ze pojawilem sie na tym forumie dzieki Charly Nordwindu Uśmiech

Wszystkich serdecznie pozdrawiam,

Piotr Tkacz.

Dzień Dobry !
Piotrze, wszystkie Twoje prace są bardzo dobre !. Kilka z nich podoba mi się szczególnie. (Pozwolę sobie napisać na priv).
Odpowiedz
#8
(01-07-2016, 09:43 PM)Leszek napisał(a): Witaj Piotr.

Ja nazywam się Leszek Kralka i strasznie mi się podobają Twoje prace. Witam serdecznie na forum. 

ps. czy to jest emalia ?

[Obrazek: attachment.php?aid=4628]

Witam! Bardzo przepraszam za taka spozniona odpowiedz. Mialem strasznie duzo pracy i bardzo malo czasu na komputer. Jest to srebrny pierscionek, inkrustowany masa perlowa, muszla Abalonu
Pozdrawiam  Aniołek
Odpowiedz
#9
(01-07-2016, 09:49 PM)Nordwind napisał(a): No wiec jako pierwszy witam Cie na srebrnie.pl  Uważam ze twoje prace są bardzo ciekawe. widać tu ze masz duze doświadczenie. No prosze i Leszek mnie wyprzedził z tym powitaniem.

Witam witam! Dziekuje za proponowanie tej strony  Aniołek
Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
(01-07-2016, 09:57 PM)kriss napisał(a): Witaj, masz szeroki spektrum zainteresowań. Będzie ciekawie Uśmiech

A dziekuje dziekuje  Biggrin
Pozdrawiam!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości