Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kursy komputerowego projektowanie biżuterii z dofinansowaniem!
#1
Zapraszamy na certyfikowane szkolenia dedykowane projektantom i producentom biżuterii oraz osobom, które wiążą swoją zawodową przyszłość z branżą jubilerską z możliwością dofinansowania w wysokości nawet 100%

W trakcie szkolenia kursant pozna i opanuje metody wykorzystania nowoczesnych narzędzi w procesie komputerowego projektowania produktów jubilerskich i małych form zdobniczych w oparciu o program Rhinoceros oraz 3D-Coat.
Pokażemy także jak przygotować i zoptymalizować model pod druk 3D.

Zajęcia prowadzone są w grupach kilkuosobowych w formie praktycznych warsztatów, które stopniowo odsłaniają tajniki interfejsu użytkownika, funkcjonalności programu oraz sposobów rozwiązywania najczęściej pojawiających się problemów.

Każdy kursant otrzymuje obszerne materiały szkoleniowe w języku polskim, a także na czas szkolenia komputer przenośny z manipulatorem.

Potwierdzeniem ukończenia szkolenia jest Certyfikat wystawiany w języku polskim i angielskim, honorowane zarówno w Polsce jak i na świecie. Wydajemy także zaświadczenia na drukach MEN.

Szkolenie prowadzi mgr inż. Karol Burzyński, Bardins Sp. z o.o. Autoryzowany Instruktor Rhino i RhinoGold w Polsce.

Miejsce szkolenia: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni oraz Technopark Pomerania w Szczecinie
Aktualny harmonogram szkoleń dostępny jest na naszej stronie: www.bardins.pl/szkolenia

Informacje nt. dofinansowania można uzyskać pod nr tel. 914201090 lub poprzez e-mail: ela@bardins.pl
Odpowiedz
#2
Bardzo ciekawe. Czy są organizowane takie kursy nadal i czy będą nabory w nowym roku?
Odpowiedz
#3
Witam,
Obecnie pracujemy nad terminarzem na 2017 rok.
Najbliższe szkolenie z projektowania biżuterii mamy zaplanowane na marzec 2017 w Gdyni.
Szczegóły wkrótce.

Pozdrawiam i zapraszam,
Ela


(01-05-2017, 04:31 PM)Gaja napisał(a): Bardzo ciekawe. Czy są organizowane takie kursy nadal i czy będą nabory w nowym roku?
Odpowiedz
#4
Witam,
mam pytanie czy są jakieś kursy organizowane na południu Polski?
Odpowiedz
#5
(01-25-2017, 10:45 PM)CHAlis napisał(a): Witam,
mam pytanie czy są jakieś kursy organizowane na południu Polski?


Witam, w tej chwili szkolenia otwarte organizujemy w Szczecinie oraz Gdyni, ale nie wykluczamy kursów w nowych lokalizacjach.
Obecnie, aby kurs mógł odbyć się w innym mieście koniczne jest zebranie grupy 3 osób.
Proszę zaglądać na naszą stronę www.bardins.pl/szkolenia, gdzie publikujemy aktualne harmonogramy szkoleń.

Pozdrawiam i zapraszam!
Ela Burzyńska
Odpowiedz
#6
Właśnie gdyby był kurs gdzieś na południu to chętnie skorzystam.Jestem z podhala i nie chce mi się jechać na drugi koniec Polski Uśmiech
Odpowiedz
#7
Myślę, że zebranie 3 osób chętnych na kurs w innym miejscu Polski nie będzie problemem. Ja chętnie się zapiszę na kurs w Poznaniu Uśmiech

A jakie wymagania stawia się kursantom? Trzeba mieć już jakieś wykształcenie w tym kierunku? Moja szkoła policealna nie do końca zgadza się profilowo z Waszym kursem, ale myślę o zmianie branży.
Odpowiedz
#8
Następny przekręt :-(n n farajerskie kursy dla debili z PO
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości