Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkład porcelanowy czy kulki do polerki bębnowej?
#1
Video 
Co lepiej wypoleruje mi srebro w polerce bebnowej, kulki nierdzewne czy wklad ceramiczny?
Odpowiedz
#2
(01-26-2017, 05:56 PM)jjpoland20 napisał(a): Co lepiej wypoleruje mi srebro w polerce bebnowej, kulki nierdzewne czy wklad ceramiczny?

kulki nierdzewne
Odpowiedz
#3
Po pierwsze to już chyba setny post z tym samym pytaniem więc następnym razem pogrzeb trochę zanim zadasz następne pytanie

Wkład ceramiczny służy do wstępnej obróbki czyli szlifowania niektórzy mówią lub nazywają to gradowaniem !!

Wkłady typu kulki , satelitki , stożki , walce etc. służą do polerowania czyli nadawania powierzchni błysku !! 

Jednak nie znaczy to że maszyny zrobią wszystko za Ciebie czasem trzeba niestety siąść do polerki i obrabiać z "pazura"  Biggrin 

Trochę częściej niż tylko czasem  Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#4
Co wypoleruje mi lepiej srebro, wkład porcelanowy tego typu http://alco.com.pl/wsad-porcelanowy-cmp-...d4654.html , czy kulki nierdzewne w polerce bębnowej?
Odpowiedz
#5
a tu jjpoland20 zakłada kolejny temat o to samo
http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=3079

nie rozumiem po co dublować to samo, zresztą kolorowy napisał, że tet był wałkowany setki razy.
Odpowiedz
#6
Żeby nie siać fermentu ja na twoim miejscu wypróbowałbym to i to i wybrał ten efekt który bardziej mi pasuje  np. na kawałku jakiegoś wytworu twojej wyobraźni z jednej strony tarłbym kawałkiem filiżanki a z drugiej stalką  Biggrin
Lub napisał z prośbą o darmowe próbki przed zakupem w/w asortymentu  Niezdecydowany - to może być problemem w polszy (nie zakładaj następnego wątku kto tak wysyła - sprawdz sam  Biggrin )
albo po prostu zamiast pisać i siedzieć przed monitorem i psuć sobie oczy , polerował ręcznie  Biggrin
nie mam zielonego pojęcia jakie ilości wchodzą w grę dlatego polemizuje poza tym i tak mam popsute oczy  Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości