Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia waszych pracowni i patenty :)
Całkiem niezły warsztacik. Uśmiech Szkoda że nie zapytałeś na co ten palnik. Gaz ziemny czy opary benzyny z generatora.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Mam podobny palnik działa na wszystko, gaz - dolna ,prosta rurka.
Odpowiedz
(05-22-2017, 10:16 AM)kriss napisał(a): Całkiem niezły warsztacik. Uśmiech Szkoda że nie zapytałeś na co ten palnik. Gaz ziemny czy opary benzyny z generatora.

Dzięki Kriss za słowa uznania, W nawiase napisałem że nie do końca wiem jak działa ew. na co działa Uśmiech ja kożystam z palnika orca, ten był w komplecie do zabrania z całą resztą, więć nie śmiałem odmawiać Uśmiech, z checią dowiem się o zasadzie działania i zakresie temperatur tego "cacka" Biggrin
Odpowiedz
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
Odpowiedz
To i ja dorzucę zdjęcie swojej pracowni.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
(12-14-2017, 02:59 PM)Grzegorz napisał(a): To i ja dorzucę zdjęcie swojej pracowni.

Grzesiu, a Ty tam w ogóle pracujesz? Uśmiech  Jest tak czysto, jakby nic tam się nie działo!
Odpowiedz
(12-14-2017, 04:12 PM)silverpaul napisał(a):
(12-14-2017, 02:59 PM)Grzegorz napisał(a): To i ja dorzucę zdjęcie swojej pracowni.

Grzesiu, a Ty tam w ogóle pracujesz? Uśmiech  Jest tak czysto, jakby nic tam się nie działo!

Pracuję. Lubię porządek. Poza tym pracownię mam oddzieloną od części sklepowej szybą, więc porządek być musi żeby klienta zbytnim bałaganem nie straszyć  Wink
Odpowiedz
Grzegorz super, czy to świeże wyposażenie?
Oprawiam ...
Odpowiedz
(12-14-2017, 09:03 PM)orafo napisał(a): Grzegorz  super, czy to świeże wyposażenie?

Tak. Otworzyłem dokładnie rok temu, więc w zasadzie wszystkie sprzęty nowe.
Dorzucam zdjecie z drugiej strony.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości