Ankieta: Wezmę udziałw konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
57.14%
4 57.14%
Nie
28.57%
2 28.57%
Zastanowię się
14.29%
1 14.29%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IV Konkurs Jubilerski
#41
Z nieukrywaną przyjemnością obserwuję progres umiejętności kol. Leszka.
Dawno już minął czas, gdy mogłem jeszcze wsiąść do tego pociągu. Brawo!
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#42
(04-09-2018, 01:28 AM)cactoos napisał(a): Z nieukrywaną przyjemnością obserwuję progres umiejętności kol. Leszka.
Dawno już minął czas, gdy mogłem jeszcze wsiąść do tego pociągu. Brawo!

Dziękuję serdecznie :-) ( aż się zawstydziłem )
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#43
"MODRIAN" Zgłaszam 2 pracę do konkursu. Z 10 tarcz 1017 rok ta najbardziej mi się podoba. Technicznie jako emalier oceniam ją na +3 ale urok jaki emanuje stawia ją na 3 miejscu w moim rankingu tarcz jakie wykonałem. Jak Admin się zgodzi to stawiam tą pracę jako drugą i inną od Huzara pracę na konkurs.
Praca to tarcza zegarka : srebro grawerowane i pokryte emalią.


Załączone pliki Miniatury
                   
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#44
(04-12-2018, 11:15 AM)GRAWERka napisał(a): "MODRIAN" Zgłaszam 2 pracę do konkursu. Z 10 tarcz 1017 rok ta najbardziej mi się podoba. Technicznie jako emalier oceniam ją na +3 ale urok jaki emanuje stawia ją na 3 miejscu w moim rankingu tarcz jakie wykonałem. Jak Admin się zgodzi to stawiam tą pracę jako drugą i inną od Huzara pracę na konkurs.
Praca to tarcza zegarka : srebro grawerowane i pokryte emalią.
Leszku - zapoznaj się z regulaminem.

§2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
...Każdy uczestnik może przesłać do konkursu 1 pracę.

§3 PRZEDMIOT KONKURSU
...Przedmiot konkursu nie może być wcześniej nigdzie prezentowany pod rygorem dyskwalifikacji....
Odpowiedz
#45
(04-12-2018, 01:27 PM)szrapnel napisał(a):
(04-12-2018, 11:15 AM)GRAWERka napisał(a): "MODRIAN" Zgłaszam 2 pracę do konkursu. Z 10 tarcz 1017 rok ta najbardziej mi się podoba. Technicznie jako emalier oceniam ją na +3 ale urok jaki emanuje stawia ją na 3 miejscu w moim rankingu tarcz jakie wykonałem. Jak Admin się zgodzi to stawiam tą pracę jako drugą i inną od Huzara pracę na konkurs.
Praca to tarcza zegarka : srebro grawerowane i pokryte emalią.
Leszku - zapoznaj się z regulaminem.

§2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
...Każdy uczestnik może przesłać do konkursu 1 pracę.

§3 PRZEDMIOT KONKURSU
...Przedmiot konkursu nie może być wcześniej nigdzie prezentowany pod rygorem dyskwalifikacji....

No właśnie - może moderator naciągnie regulamin :-)
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#46
(04-12-2018, 11:15 AM)GRAWERka napisał(a): "MODRIAN" Zgłaszam 2 pracę do konkursu. Z 10 tarcz 1017 rok ta najbardziej mi się podoba. Technicznie jako emalier oceniam ją na +3 ale urok jaki emanuje stawia ją na 3 miejscu w moim rankingu tarcz jakie wykonałem. Jak Admin się zgodzi to stawiam tą pracę jako drugą i inną od Huzara pracę na konkurs.
Praca to tarcza zegarka : srebro grawerowane i pokryte emalią.

Niestety, praca może być tylko jedna - ale jeśli chcesz możesz wybrać którą. Jeszcze ciągle czekam (choć wiem, że tłumów raczej nie będzie :-) choć może mnie zaskoczycie )
Więc męska decyzja - którą wybierasz.
Odpowiedz
#47
(04-14-2018, 07:11 AM)admin napisał(a):
(04-12-2018, 11:15 AM)GRAWERka napisał(a): "MODRIAN" Zgłaszam 2 pracę do konkursu. Z 10 tarcz 1017 rok ta najbardziej mi się podoba. Technicznie jako emalier oceniam ją na +3 ale urok jaki emanuje stawia ją na 3 miejscu w moim rankingu tarcz jakie wykonałem. Jak Admin się zgodzi to stawiam tą pracę jako drugą i inną od Huzara pracę na konkurs.
Praca to tarcza zegarka : srebro grawerowane i pokryte emalią.

Niestety, praca może być tylko jedna - ale jeśli chcesz możesz wybrać którą. Jeszcze ciągle czekam (choć wiem, że tłumów raczej nie będzie :-) choć może mnie zaskoczycie )
Więc męska decyzja - którą wybierasz.

Ta pierwsza praca jest ładniejsza i ją wybieram :-)
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#48
Czas goni. Miało być coś innego na konkurs, ale powstała "Szopka". Bez podtekstów. Pierścionek na zamówienie. Kilka fotek zrobionych w 
biegu, bo klient niecierpliwy. Tradycyjnie srebro 0,925 i karneol. Mam cichą nadzieję załapać się do pierwszej dziesiątki Uśmiech

           ,      
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#49
Kriss - dzięki za piękną pracę!
Odpowiedz
#50
Cactus się obudził to ja postanowiłem dziś usiąść i coś zrobić .
W kraju bez wolności i prawa przedstawiam Prawdziwego Świętego Wolności mojego pokolenia [Obrazek: hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEZCNACELwBSFXyq4...3Ym4yP1jVA]
5:04
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości