Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacje i nowa skórka
#1
Ze względu na wzmożoną ostatnio ilość spamu spowodowaną przez złamanie poprzedniej wersji silnika forum wprowadziłem nową wersję.
Niestety nie działa stara skórka.
Znalazłem nową, jednak nie jest idealna. Jednak musicie przemęczyć się dopóki nie uda mi się wszystkiego przerobić. Może uda mi się na przyszły weekend.

Wdzięczny będę za uwagi i informacje gdyby coś nie działało.
Dostępny będę jednak dopiero za tydzień.

Pozdrawiam
Admin
Odpowiedz
#2
Słabo to działa, dzisiaj już 2-go spambota zbanowałem. Puść oczko
Odpowiedz
#3
Od wprowadzenia nowej wersji nie zarejestrował się żaden nowy spamer.
Ja przez ostatnie 3 dni skasowałem ok. 30 kont spamerskichUśmiech
Te wpisy były przez konta zarejestrowane wczoraj.
Zobaczymy, może będzie spokojniej.
I oczywiście dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#4
Oj nie jest to takie fajne jak dawniej, wchodziło się w "pokaz dzisiejsze posty " i już człowiek wiedział co kto od wczoraj napisał a teraz marnie. A powiem szczerze że tez było ładniej tak na czarno ,trochę mdłe te szarosci. Ale to tylko moje zdanie
Odpowiedz
#5
Nie lękajcie się ludeczkowie. Przeczekamy, Admin upiększy i kwita. Od dezintegracji do integracji na wyższym, lepszym poziomie. Rozwój jest to jest dobrze. HappyUśmiechCool
Odpowiedz
#6
mnie ten dizajn osobiscie strasznie kluje w oczy. Wczesniej bylo ladnie na czarno a teraz jakies szarosci. No i ten nieszczesny "dzisiejsze posty" ktory zniknal. Poza tym, nie bardzo rozumiem dlaczego tam gdzie sa nowe posty to kolko przy nazwie dzialu jest ciemniejsze a tam gdzie nowych postow nie ma jest jasniejsze. Dla mnie powinno byc chyba odwrotnie...
Odpowiedz
#7
A mnię się podobaHappy
Odpowiedz
#8
Dzięki za cierpliwość.
Pierwszą rzeczą którą zrobiłem po powrocie z tygodnia pracy było przywrócenie poprzedniego wyglądu forum.
Znalazłem nową wersję starej skórki, i trochę ją uzdatniłem.
Jest trochę zmian, ale wydaje mi się, że powoli spełnia moje oczekiwania.
Nie jestem pewien co do niebieskiego, jeszcze parę drobiazgów jest do poprawki, ale zasadniczo działa.
Jasno szarej skórki nie usuwam, więc jeśli komuś przypadła do gustu można ją sobie indywidualnie włączyć (panel użytkownika/ edytuj opcje/styl forum/Dark Noise 1.0)
Odpowiedz
#9
Nowa wersja starej skórki jest nawet ładniejsza, w moim odbiorze, od starej. Łatwiejsza i wygodniejsza dla wzroku. Niebieskie literki na szarym tle nie męczą oczu.
Odpowiedz
#10
a u mnie sie nie pojawiaja zadne obrazki typu odpowiedz , cytuj itd. Wyglada tak jakby nie bylo obrazka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości