Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace ręcznie wykonane........
Krzyś jest to bajeczne ale już się opatrzyło. No sorry na każdych targach pokazujecie coś z tym motywem. Jest to moje osobiste odczucie. Przepraszam jeśli uraziłem.
Odpowiedz
uraziłeś..? tez chciałbym coś innego robić ale to tak nie działa,jest klient jest produkt.
nowe wzory na razie na papierze.... -.-
Odpowiedz
(02-15-2016, 08:25 PM)KrZyS napisał(a):
(02-15-2016, 12:36 PM)kfadrat napisał(a): Te bursztyny w plastrze miodu to sa wklejane czy zakuwane jakos magicznie?

(02-15-2016, 01:11 PM)szamek napisał(a): Te bursztyny w plastrze to chyba złotko......

tak to złocenie,nie chciałbyś tam wklejać bursztynu... Biggrin

a wiiiiiiiiiiiiiiiiiidzisz Pan. Ja przyzwyczajony, ze zlocenie to takie rowne powierzchnie, a tam cos sie dzieje [chyba] dlatego myslalem ze to bursztyn
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
(02-15-2016, 09:02 PM)srebrofigaro napisał(a): ale już się opatrzyło. No sorry na każdych targach pokazujecie coś z tym motywem

wielu artystow bylo tylko jednego dziela powielanego na wszystkie sposoby,podziwiam ludzi ktorzy tak potrafia wyeksploatowac swoj pomysl bo ja nie umiem, ???
Odpowiedz
(02-16-2016, 01:10 PM)SilverFlo napisał(a): wielu artystow bylo tylko jednego dziela powielanego na wszystkie sposoby,podziwiam ludzi ktorzy tak potrafia wyeksploatowac swoj pomysl bo ja nie umiem, ???

Np. Marian Opałka, który całe życie malował liczby na szarych płótnach,
ale każde sprzedawał za ok. 100000 $. To jest dopiero prawdziwa sztuka. Biggrin

[Obrazek: 9143a71bd34e63d715d7ffdc6a401c79.jpg]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
CUKIERNICA

Efektowna i prosta do wykonania cukiernica,wystarczy trochę blachy,drutu i chęci Uśmiech Wykorzystano podstawowe narzędzia dostępne w każdej pracowni..  
 



[Obrazek: 3443e2ce08cf7cc5med.jpg]

[Obrazek: 4eb49b1955c9f8bdmed.jpg]

[Obrazek: 1a34339afc5341a8med.jpg]

[Obrazek: 945dfa6511d93a87med.jpg]


Nordwind .................  Tongue
Odpowiedz
Strasznie przeładowana ta cukiernica, skromna nie jest a przez to i prosta również. Nie pogniewaj się, ale to cukiernica "Pani Dulskiej" albo hrabiny Ponimirskiej ( z Kariery Nikodema Dyzmy)
Żeby nie było, widać kawał roboty, czystej, ale tak jak napisałem przesadziłeś ze zdobieniami
Odpowiedz
(03-09-2016, 05:27 PM)KrZyS napisał(a): CUKIERNICA

Efektowna i prosta do wykonania cukiernica,wystarczy trochę blachy,drutu i chęci Uśmiech

Całe szczęście , że nie mam blachy Uśmiech  

A tak na serio , warsztatowo - poziom MISTRZ. 
Plastycznie - na bogato, symetrycznie, trochę dziwią mnie kasztany kulki. Stylizacja dosyć odbiega od natury, co podejrzewam jest efektem zamierzonym.
Ciekawe czy to na zamówienie, czy na sprzedanie?
Odpowiedz
Z całym szacunkiem KrZyS ale tym "prosta do wykonania" to był żart Ząbki
Nie odnoszę się do wzoru, bo żyjemy w czasach kiedy wszystko jest dozwolone Ząbki
Żeby nie było na mnie. Może jakiś toturialik ???
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(03-09-2016, 08:13 PM)silverpaul napisał(a): przesadziłeś ze zdobieniami

Dzieki za opinię,coś w tym jest,już mi ktoś to mówił,ale nic na to nie poradzę,chyba tak już mam ,
ta i tak jest skromna bo zawsze dawałem cztery kam.po bokach i cztery nogi Biggrin tu są tylko trzy.
Może z następną będzie lepiej ,a co do efektu zamierzonego to zawsze mogę powiedzieć,że oczywiście tak to miało być,prawda jest taka,że wykorzystuje to co akurat mam pod ręką,stąd te kulki.
Rozmarzony
Kriss wejdź na fejsa...to nie był żart.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości