Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszamy na kursy do Wytwórni Antidotum
#1
Wszystkich, którzy interesują się tworzeniem biżuterii, chcą poznać różnorodne techniki złotnicze oraz spróbować swoich sił m.in. w grawerowaniu, repusowaniu, emaliowaniu, obróbce bursztynu, pracy ze szkłem i glinkami metali, a także poznać wiele innych sposobów wykonywania oryginalnych, unikatowych biżuteryjnych dzieł
serdecznie zapraszamy do Wytwórni Antidotum! Uśmiech
Ofertę naszych kursów znajdziesz na www.wytwornia.antidotum.pl/kursy/. Informacje na temat zapisów dostępne na stronie: www.wytwornia.antidotum.pl/zapisy/, aktualne szczegóły przesyłamy drogą mailową (zapisy@antidotum.pl).
Pozdrawiamy! Uśmiech
Wytwónia Antidotum
Odpowiedz
#2
a jakie macie ceny za taki kursik?
Odpowiedz
#3
i czy np. za zaproszenie powiedzmy kilku znajomych ceny za takowy kurs mogą być niższe, czy są sztywno ustalone?
Odpowiedz
#4
Również jestem zainteresowany. Rumieniec
Możemy zrobić forumową grupę by zbić cenę
Odpowiedz
#5
Może i ja bym się skusił...
Odpowiedz
#6
Ogromnie mi przykro, ale z powodu jakichs komplikacji techniczych, nie docieraly do nas powiadomienia na temat pytan i komentarzy pod naszym postem. Stąd brak odpowiedzi z naszej strony Smutny

Mamy wiele rodzajów kursów, w kilku różnych opcjach Trudno zamieścić tu pełną ofertę i nie zanudzić Uśmiech Z chęcia natomiast wszystkim zainteresowanym doradzimy najlepsze rozwiązanie i prześlemy jego szczegóły, jeśli tylko zechcą do nas napisać na adres zapisy@wytwornia.pl
Zapraszamy Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości