Ankieta: "Powitania"
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Każdy powinien otwierać oddzielny wątek.
12.50%
5 12.50%
Wszystkie powitania powinny zawierać się w jednym wątku.
87.50%
35 87.50%
Razem 40 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Wszystkich
#41
Witam wszystkich ciepło w ten mroźny niedzielny poranek.
Mam 52 lata, całe życie pracuję w "metalu" w tym ponad pięcioletni romans z metaloplastyką, co tłumaczy moje tu pojawienie się.
Po przypadkowym znalezieniu tego forum, odżyły wspomnienia.
Obecnie zajmuję się modelarstwem kolejowym, ale robię czasami biżuterię dla mojej ukochanej, zwłaszcza drewnianą.
Czytając i oglądając zdjęcia nabrałem chęci na "prace ręczne" oczywiście muszę się wiele nauczyć, ręce muszą poczuć narzędzia, które trzeba wykonać, ale chyba jeszcze parę lat pożyję.
Odpowiedz
#42
Witam serdecznie!
To dobrze, że się średnia wieku podnosi. Doświadczenie w pracy z metalem zawsze mile widziane.
Odpowiedz
#43
Witam
Pare slow o sobie .... coz 14 lat zabawy ze srebrem glownie . Obecnie po 5 latach urlopu zastanawiam sie nad powrotem . Chwilowo jestem pod "troskliwymi" skrzydlami szeryfa z Nottingham i planuje pokazac miejscowym -fish & chips- ,ze malo jeszcze widzieli Puść oczko .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#44
Wink 
Witam serdecznie wszystkich użytkowników srebrnie.pl
Jestem jeszcze amatorem i od niedawna zgłębiam tajniki jubilerstwa srebrnego. Obecnie głównie działam na półproduktach srebrnych i kamieniach półszlachetnych, ale i staram się szkolić w tajnikach odlewnictwa i szerszego zakresu kształtowania srebra.
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich.
Odpowiedz
#45
Rainbow 
O forum dowiedziałam się przez przypadek szukając technik obróbki biżuterii ( tak tak, cały czas się uczę Uśmiech ). Moja przygoda z tworzeniem biżuterii zaczęła się stosunkowo niedawno, ale teraz zrozumiałam, ze to jest właśnie to, co chciała bym robić w życiu. Kocham tworzyć biżuterię, naszyjniki, kolczyki itd.
Tworzę biżuterię z drutu posrebrzanego, kamieni, niestety na razie nie stać mnie na prawdziwe srebro, no ale cóż, przecież nie o to w tym chodzi Puść oczko.

A wiec Witam! Rumieniec
Odpowiedz
#46
Opis jak wstawić zdjęcia jest w wątku:
http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=5&pid=8#pid8
Odpowiedz
#47
Witam wszystkich odwiedzających forum, jubilerstwem zajmuję się od 20 lat więcej złotem ale również srebrem. Trafiłem tu szukając różnych informacji z branży, których jak łatwo zauważyć wcale nie jest dużo. Zauważyłem sporo pytań na które w miarę możliwości będę mógł zaglądającym tu odpowiedzieć a tym samym podzielić się doświadczeniem, które przez wiele lat zdobywałem z myślą że będzie służyło nie tylko mojej pracy.
Szafir
Odpowiedz
#48
Dziekuje serdecznie. We wtorek zrobie kilka zdjec z bierzacej produkcji i postaram sie wlozyc.

Witam Cie szafir fajnie ze do nas dolaczyles.
Odpowiedz
#49
Witam serdecznie Aleksandra. Napisz moze cos o sobie i twojej twörczosci ?
Odpowiedz
#50
Również witam Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości