Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uprawnienia do prowadzenia działalności?
#21
Witamy Wszystkich w Art Silver Design
Przeczytałem uważnie wszystkie Państwa uwagi i chciałbym zaprosić tych którzy myślą o praktycznej nauce złotnictwa na nasze Seminaria Złotnicze . Dwu dniowe Seminaria złotnicze (zawsze sobota i niedziela) organizujemy w Woli oraz w Łasku i traktujemy jako platformę informacji o: programie kursu, osobach prowadzących, warunkach w pracowni oraz warunkach zakwaterowania i wyżywienia. Te osoby które zechcą następnie podjąć naukę złotnictwa w pracowniach Art Silver Design realizują minimum 120 godzinny praktyczny kurs złotniczy ( wykładowcy są dostępni od 9.00 - 21.00 ). Seminaria organizujemy raz w m-cu dla grupy max.5-6 osób. Zapewniamy wyżywienie i zakwaterowanie.
Zapraszamy na naszą stronę http://xxxxxxxxx a także do bezpośredniego kontaktu, jeśli zainteresują Państwa szczegóły naszej oferty.
Art Silver Design - Janusz Gierucki
Odpowiedz
#22
Jeśli zainteresują Państwa tajniki pracy złotnika proszę uważnie czytać forum, bo tu naprawdę jest dużo cennych informacji.
Odpowiedz
#23
Czekam na kurs korespondencyjny albo aplikację na smatfona,
p.t. "Zostań mistrzem złotnictwa w tydzień"

Panie Gierucki, mógłbyś pan zdradzić nazwiska wykładowców bo
nie jestem pewny kto komu miałby zapłacić?

Puść oczko

I jeszcze mała glossa.
Na stronie reklamowanej przez pana Gieruckiego znalazłem tylko
jedno nazwisko "fachowca" - Jacek Skrzyński. Wykładowca na
prywatnej uczelni artystycznej i takie tam. Tenże Skrzyński pisze
tu:>>> http://www.goldenline.pl/jacek-skrzynski...wiedzi/s/3

Cytat:1.nie wierzę w naukę za darmo-niestety musi kosztować,
2.nie da się "załatwić" "po łebkach",
3.można zaczynać korzystając np. z Yuotube,
Jestem samoukiem z ponad 30-letnim doświadczeniem

Czyli chce sprzedać za kasiorkę to co inni dostają za darmo na tym forum.
Powiedz pan panie Skrzyński jak to jest, że jesteś pan samoukiem
a w naukę za darmo nie wierzysz pan? Sam pan sobie płaciłeś?
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#24
Mnie zwyczajnie wkurzył, bo zaglądam tu, żeby się z branżą skontaktować, przeczytać coś ciekawego, coś doradzić a tu gość wyraźnie zrobił z każdego działu słup ogłoszeniowy z prawdopodobnie naciąganiem poczciwych ludzi, czy dla takiej działalności istnieje forum? wprawdzie dział ogłoszenia jest ale jeden.
Odpowiedz
#25
Szalbierze jacyś. Pisze, że się nauczył sam z Youtube i pacz pan profesurem został
a teraz innym za tę ogólnodostępną wiedzę każe płacić. Może chociaż żarcie na kursie smaczne.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#26
Szanowni Panowie i Panie,
Właśnie po to organizujemy Seminaria złotnicze - aby ci którzy myślą o nauce złotnictwa mogli sami przekonać się na własnej skórze - w pracowni złotniczej - co wiąże się się z taką działalnością. Ponadto chcę jasno powiedzieć - że nasi wykładowcy nie wypadli sroce spod ogona albowiem zarówno Pan Marek Nowaczyk , jak i Jacek Skrzyński - to wykładowcy z ponad 30 letnim doświadczeniem złotniczym. Dodam ,że obaj byli członkami założycielami - STFZ ( Stowarzyszenie Twórców Form Złotniczych w Warszawie ) a znanie w tej chwili powszechnie Legnickie Przeglądy Złotnicze - zakładał i tworzył ich dzisiejszą formę właśnie Pan Marek Nowaczyk. Ich doświadczenie i dokonania - są w tym świetle- niepodważalne. A zatem z przykrością muszę wytknąć zacnemu cactoos'owi a także szafior'owi - uwagę, iż ich pochopne sądy i przyjęte ex cathedra nieprawdziwe sformułowania - nie są w żaden sposób uzasadnione.
Na naszej stronie xxxx znajdziecie Państwo ocenę naszych kursów. Zapraszam na Seminarium xxxx a naszych bezkompromisowych-) interlokutorów w pierwszej kolejności. Pozdrawiamy - xxxxx
Odpowiedz
#27
Może, może Szanowny Panie. Zacząłeś Pan jednak nazbyt nachalnie, więc nie dziw się reakcji.
Podstawową zasadą netykiety jest niedublowanie posta w kilku wątkach. Natomiast reklama
na forum jest dopuszczalna za zgodą Admina, który określił dla niej odpowiednie miejsce.
Pański anons jest zwykłym spamem.

Za zaproszenie dziękuję, albowiem nie raczył Pan określić warunków finansowych na jakich miałbym
Państwa uczyć. Jak pisał Wasz wykładowca - nic za darmo. No chyba, że dla kolegów.

Gnę się w ukłonach.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#28
Ja również wykładam! wczoraj wykładałem srebro z worka. A poważnie do szanownego Pana od spamu. Organizacje i ludzie, o których Pan piszesz propagują wiedzę złotniczą od lat, skutek znamy i widzimy wszyscy patrz ,,tampon". Tak samo wiedzy przysłużają się różne inne organizacje parazłotnicze i parajubilerskie. Czas otwarcie mówić co o tym myślimy. To działa podobnie jak krzewienie wiedzy prawniczej poprzez blokowanie młodych pełnych zapału ludzi na początku ich ścieżki zawodowej i lekarzy również. Jestem slaby to przeszkodzę lepszemu. Czujesz się mocny ucz młodszego. Tutaj na forum nikt nie krzyczy żeby mu płacić 5 tysięcy, bo wiemy że wymiana informacji i rozwój naszego pięknego rzemiosła tylko na tym korzystają. To tyle Panowie ,,wykładowcy".
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości