Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mój sklep i trochę o projektowaniu
#1
    Szukam nowych pomysłów na biżuterię i staram się tym dzielić z innymi
http://www.krissart.pl/
prowadzę też bloga o projektowaniu biżuterii
http://kristoarts.blogspot.com/?view=magazine
chętnie służę pomocą mniej doświadczonym
Odpowiedz
#2
fajna stronka i blog
poza tym dużo ciekawych projektów , dobre szkice.
lubie projektować i na razie głównie to robie bo brakuje mi troche czasu lub też umiejętności do zrobienia tego co mi w głowie siedzi Ząbki

pozdrawiam
Odpowiedz
#3
(04-15-2014, 12:40 PM)Opal Kingdom napisał(a): fajna stronka i blog
poza tym dużo ciekawych projektów , dobre szkice.
lubie projektować i na razie głównie to robie bo brakuje mi troche czasu lub też umiejętności do zrobienia tego co mi w głowie siedzi Ząbki

pozdrawiam
dzięki za milłe słowa, co do projektowamnia to świetnie, że to robisz. To wstęp do zamienienia rysunków w gotowe projekty. Jako osoba na razie (sic. ) nie zwi.azana z tym zawodem masz świeże spojrzenie. Możesz zaskoczyć starych wyjadaczy swoimi projektami. Jeżeli czytałaś\eś (sory nie znam twojej płci ), to jak najwięcej rysuj i notuj wszystkie swoje projety a samemu się przekonasz jaki posiadasz skarb.
Pozdrawiam Krzysztof
Odpowiedz
#4
staram się to robić Uśmiech
lecz nie jestem w stanie wszystkich 'zapisać' ...
robie to też żeby nie zapomnieć niektórych pomysłów czyli jest to taka forma 'pamiętnika'
rysunuje od 'urodzenia' więc nie mam z tym problemów lecz dopiero zaczynam moją przygode z biżu i tym samym z projektowaniem tego typu 'rzeczy'

pozdrawiam
Dominik
Odpowiedz
#5
(04-18-2014, 03:08 PM)Opal Kingdom napisał(a): staram się to robić Uśmiech
lecz nie jestem w stanie wszystkich 'zapisać' ...
robie to też żeby nie zapomnieć niektórych pomysłów czyli jest to taka forma 'pamiętnika'
rysunuje od 'urodzenia' więc nie mam z tym problemów lecz dopiero zaczynam moją przygode z biżu i tym samym z projektowaniem tego typu 'rzeczy'

pozdrawiam
Dominik
Cześć Dominik jeżeli to nie problem, to wrzuć trochę swoich rysunków, każdy pomysł się liczy, a zwłazcza nie spaczone zawodowo spojżenie. Moja strona dopiero sie tworzy. Poprzednio miałem to samo co inni w sklepach, teraz szukam czegoś nowego. A propos blogu jężeli moja filozofia Ci pomorze to jestem zaszczycony. Sam mam setki projektów swoich i tysiące inspiracji ( fotki ). Co jakiś czas je przeglądam i znajduję coś nowego o czym zapomniałem. Wszyscy twórcy i artyści działaja wg. tej filozofii, chociaż wiekszość nie zdaje sobie z tego sprawy. Teraz pracuję nad artykułem o technice filigranu i narzędziach do tej techniki.

Pozdawiam Krzysztof
Odpowiedz
#6
(04-18-2014, 03:08 PM)Opal Kingdom napisał(a): staram się to robić Uśmiech
lecz nie jestem w stanie wszystkich 'zapisać' ...
robie to też żeby nie zapomnieć niektórych pomysłów czyli jest to taka forma 'pamiętnika'
rysunuje od 'urodzenia' więc nie mam z tym problemów lecz dopiero zaczynam moją przygode z biżu i tym samym z projektowaniem tego typu 'rzeczy'

pozdrawiam
Dominik

(04-18-2014, 03:08 PM)Opal Kingdom napisał(a): staram się to robić Uśmiech
lecz nie jestem w stanie wszystkich 'zapisać' ...
robie to też żeby nie zapomnieć niektórych pomysłów czyli jest to taka forma 'pamiętnika'
rysunuje od 'urodzenia' więc nie mam z tym problemów lecz dopiero zaczynam moją przygode z biżu i tym samym z projektowaniem tego typu 'rzeczy'

pozdrawiam
Dominik

panie teoria post z dn 18 kwiecień 2014 pan teoria jest specem we wszystkim,a najbardziej w pisaniu teorii i wstawianiu filmików.
Odpowiedz
#7
Upssssssssssssssss , ktoś - komuś chyba podpadł Ząbki
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości