Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka nowych pomysłów

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Świetnie Kageki, po obejrzeniu Twoich prac widzę coś nowego. Chyba, że nie wszystko już widziałem Ząbki
I cos w tym stylu. Mój rysunek z poczatku tego roku, http://krissgold.deviantart.com/art/Silv...-442951378 do wykożystania Ząbki
Odpowiedz
Kriss moglbys zrobic jakis kurs rysunku xD ja niby cos tam jestem w stanie nabazgrac (wstawie popolodniu) ale na pewno nie tak dobrze
Odpowiedz
Z tego co wiem rysowanie to jest umiejętność, którą ćwiczy się latami Ząbki Osobiście nie czuję się na siłach, żeby uczyć innych w tym temacie. Wiem,że najlepszym sposobem na początek jest kalkowanie zdjęć i wypełnianie kolorem jak w rysunkach dla dzieci, podpatrywanie innych i naśladowanie. I dużo, dużo ćwiczyć. Projektując wzory najważniejszą rzeczą jest prosty szkic dla utrwalenia tego co Ci przyszło do głowy i zbieranie tych szkiców. Nie musisz dobrze rysować, rysunki są dla innych jako zobrazowanie Twoich wizji. Ząbki
Odpowiedz
No wiem ale moze znaz jakies metody cieniowania, perspektywy itp
Odpowiedz
@ Luffy każdy materiał inaczej odbija i rozprasza światło. Już sama krzywizna powierzchni inaczej to pokazuje. Kamienie przezroczyste, półprzezroczyste i matowe inaczej się cieniuje. O samym cieniowaniu można by książkę napisać. Wejdź sobie na http://www.deviantart.com/browse/all/ i poszukaj. Tam jest masę zdolnych ludzi, którzy pokazują w toturialach jak to robić. Zaznaczam, że samo studiowanie rysunków zajmie Ci miesiące, a nauka lata. Niestety nie ma uniwersalnych metod. Na JouTube jest też masę filmów. Warto ich poszukać i obejrzeć. Ząbki
Odpowiedz
Luffy w empiku do 70 zł jest sporo fajnych książek do nauki rysunku tylko coś wybrać i niestety powtórzę po Krissie ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć innych metod nie ma.
Odpowiedz
Odpowiedz
Ta faktora? To gąbka pewnie.
Odpowiedz
(11-17-2014, 08:15 PM)kriss napisał(a): Z moich ostatnich robótek ręcznych. Od inspiracji przez projekt do realizacji. Pisałem o technikach zdobienia srebra i dla uzupełnienia zrobiłem pierścionek wykonany techniką młotkowania i kucia. Czekałem, aż ktoś z forumowiczów dorzuci coś swojego, ale była tylko polityka Ząbki

Projekt wstępny zainspirowany kwiatem Anemonu .........

Super. Bardzo mi się podoba. Mam pytanie. Jak na końcu nitowałeś to jak zabezpieczyłeś tą stronę z kamieniami by się nie pogięła.
Nitowałem tylko 2 razy i mam małe doświadczenie. Po drugiej stronie nitowania podkładałem kowadełko i trochę się ono odbijało na płasko w nicie.
Nie wiem czy jasno to wyjaśniłem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości