Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka nowych pomysłów
#21
No teraz po info cactoosa to mi się wszystko zaczyna zgadzać, bo jak wszedłem na link p.D i pooglądałem to mi coś nie pasowało. Dzięki cactoos za wyjaśnienia choć spodziewałem się tego.
Odpowiedz
#22
podoba mi się ta kobieta ciężarna Pana Sumeradzkiego ...ale wcale nie pod kątem "bzykania" ,jak rzecze NIE-pismaczka ...inne prace również trzymają poziom ,fajne...lubię takie wielomateriałowe armatury o wybitnie dekoracyjnym charakterzeUśmiech

...a może to nie anioły tylko jakieś skrzydlate boginki (Eris ,Iris lub Nike) ...one były wymyślone przed gender-aniołamiZąbki

...a bursztynowe ołtarze to przecież nie dla duchownych, wszak oni ubóstwo przyrzekali ...to dla Pana Boga i całego Ludu Bożego Kościoła !
...a wy Panowie układów szukacie ...wstyd Język
Odpowiedz
#23
(06-23-2014, 06:10 PM)kriss napisał(a): nie mów, że temu aniołowi można coś zarzucić Uśmiech



po za skrzydłami innych szat nie widzę Ząbki



Wygląda przepięknie.
Złota biżuteria - Pruszków! Zapraszamy! Naprawa, grawerowanie, obrączki ślubne
Odpowiedz
#24
Z ostatniej chwili. Nie lubię robić szablonowych wzorów dlatego wrzucam coś co chętnie poddam krytyce.

    ,     ,    

elementy: srebro, drewno egzotyczne, cyrkonia i szmaragd syntetyczny.
Jestem ciekaw waszych opini co do wzorów odbiegajacych swoim kształtem od szablonu.
Odpowiedz
#25
(08-22-2014, 08:19 PM)kriss napisał(a): co chętnie poddam krytyce.

jak dla mnie bomba. Love
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#26
(08-22-2014, 08:19 PM)kriss napisał(a): Z ostatniej chwili. Nie lubię robić szablonowych wzorów dlatego wrzucam coś co chętnie poddam krytyce.

, ,

elementy: srebro, drewno egzotyczne, cyrkonia i szmaragd syntetyczny.
Jestem ciekaw waszych opini co do wzorów odbiegajacych swoim kształtem od szablonu.


Jako kobieta powiem, że super oryginalne.
Mimo że taką biżuterię z reguły kiepsko się nosi, to jesteśmy gotowe się "poświęcać" Ząbki
Zrób jeszcze parę zdjęć z innych stron.
Jeszcze tak głupio zapytam - chyba ręcznie tego nie wycinałeś?
Odpowiedz
#27
Odpowiedz
#28
Lubię "krytykować". :-)


Można z tego zrobić ładny zegarek mocując mechanizm w środku ;-)
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#29
a ja chciałbym zobaczyc jak prezentuje sie na palcu,bo w takiej pozycji idealnie a to nie zawsze idzie w parze...Cool
Odpowiedz
#30
obiecane zdjęcia

   

niestety musiałem zrobić zdjęcie na swoim męskim palcu, żeby zaspokoić ciekawość KrZyS'a Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości