Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka nowych pomysłów
Odpowiedz
Wielkie dzięki. Wiem o jakim tworzywie piszesz. Nie jest drogie i już dawno miałem się w nie zaopatrzyć.

(12-21-2014, 04:15 PM)Luffy napisał(a): No wiem ale moze znaz jakies metody cieniowania, perspektywy itp

Mam w PDF książkę po rosyjsku "Rysunek dla Jubilerów". Cieniowanie, perspektywa i wszystko pokazane na biżuterii. Jak ktoś reflektuje to pisać.
Odpowiedz
(12-25-2014, 06:57 PM)BoBig napisał(a): Wielkie dzięki. Wiem o jakim tworzywie piszesz. Nie jest drogie i już dawno miałem się w nie zaopatrzyć.

(12-21-2014, 04:15 PM)Luffy napisał(a): No wiem ale moze znaz jakies metody cieniowania, perspektywy itp

Mam w PDF książkę po rosyjsku "Rysunek dla Jubilerów". Cieniowanie, perspektywa i wszystko pokazane na biżuterii. Jak ktoś reflektuje to pisać.

Ja bym poprosił,napisz jakie koszta na priva.
Odpowiedz
tez zainteresowany jestem knigą
Odpowiedz
-zainteresowany jestem.
Odpowiedz
To i ja dołączam się do zainteresowanych Uśmiech
Odpowiedz
Ślijcie mi emaile to wyślę. 2 osoby już dostały.
Odpowiedz
Dzięki, wydaje się dość ciekawą pozycją dla poczatkujących i nie tylko. Tylko ten język niby kiedyś był obowiązek nauki ale ............ Smutny
Odpowiedz
książki po rusku
Oprawiam ...
Odpowiedz
Trochę cicho na „własnoręcznie”. Wiosna się zbliża Ząbki Żeby pobudzić innych do pracy i obudzić z zimowego letargu dwa zdjęcia. Wielu na pewno zna społeczność http://www.deviantart.com/. Znalazłem stare zdjęcie z 2009 roku i dorzuciłem drugie jeszcze ciepłe Uśmiech Krzemień pasiasty i peridot. Coś w stylu wiosennym.

    ,    

Trochę klepania i repusowania w przywieszce z krzemieniem tzw. pogięta blaszka Ząbki Reszta kucie, lutowanie i profilowanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości