Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muszelki
#1
Znalazłam ciekawe wzory Rachel Lambert z Nowej Zelandi.

Ślicznie ozdobione muszelki, pewnie z tamtych plaż. Znowu tęsknię za morzem...
Byle do lata. Morza szum, ptaków śpiew, to mnie uciszy.


[Obrazek: 35n1yzq.jpg]

[Obrazek: wachlarz3af4.jpg]

[Obrazek: 5p0k1f.jpg]

Muszelki


Do kupienia za 285 $. Trochę przesadzona cena, jak dla mnie Eeee....
Odpowiedz
#2
Mi też się jakoś tęsknie zrobiło. Ale to już nie długo. Zaraz skończy się zima, jeszcze wiosna no i już lato :-)

A muszelki rzeczywiście śliczne.
Odpowiedz
#3
Witam wszystkich!
To mój pierwszy post. Nie wiem zbyt wiele o biżuterii, ale ją lubię.
Te muszelki są fajne. Szczególnie 1 i 3. Włożył bym coś takiego. Bo myślę, że są one uniwersalne, tak dla kobiet jak i dla mężczyzn. Takie egzotyczne.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Kolejne wzory z tęsknoty za morzem :-)

[Obrazek: ARmuszelka.jpg]

[Obrazek: mzamek.jpg]


[Obrazek: mbutterfly.jpg]


Śliczne muszelki, nieprawdaż? Osobiście najbardziej podoba mi się ta z motylkiem. Po prostu urocza.

Są to wytwory Pani Jeanette Cullum z Houston, USA.
Odpowiedz
#5
Ten wzór z czymś arabskim jest super. Pewnie jakiś cytat z koranu. W sumie z takimi wzorami trzeba uważać by nie trafić na jakieś sajgonki :-)
Ten zamek mi się nie widzi. Trąci jakąś tandetą. Ale to moje zdanie.
Odpowiedz
#6
Te muszle wg. mnie są zepsute tymi rysunkami. To bardziej oszpeca niż upiększa. Jakoś w ogóle do mnie nie przemawiają. Trochę wygląda to jak jakaś kalkomania, takie bazarowe wyroby. No ale oczywiście wszystko jest rzeczą gustu.
Odpowiedz
#7
Dla odmiany ja wkleję biżuterię z muszelek która mi się podoba.
Jest z muszelek i wygląda jak muszelki. Są tak piękne, że nie ma potrzeby ich ulepszać, ani nic dodawać. Niestety nad Bałtykiem takie nie rosną.
To takie specjalne muszelki Paua z Nowej Zelandii.

http://www.paua2thepeople.com

[Obrazek: paua1.jpg]

[Obrazek: paua2.jpg]
Odpowiedz
#8
Super te muszelki. Szczególnie ta niebieska. Na tamtej stronie więcej jest niż tylko biżuteria. Osobiście przypadły mi do gustu sztućce wykładane kawałkami muszli.
Odpowiedz
#9
Mi też stronka się spodobała. Nawet znalazłem coś dla siebie. Nieśmiertelniki z muszli. Ciekawe czy można zamówić ze swoim napisem :-)

[Obrazek: muszlepaua.jpg]
Odpowiedz
#10
Też się rozmarzyłam chyba każdy czeka na lato zwłaszcza w taki dzień jak dziś. Muszelki ciekawe, większość mi się spodobała. Najbardziej jednak do mnie przemawiają wzory Rachel Lambert to jest to co lubię.
Pozdrawiam wszystkich cieplutko Rozmarzony
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości