Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupię SOLIDSCAPE
#31
(06-07-2015, 01:24 PM)cactoos napisał(a): 39 PLUS. ASIGA jest zajebista.

Czy maszyna dała by radę zrobić takie detale złote lub srebrne?  (pliiiiissssssssss)

[Obrazek: Arnold-Son-TB-Victory_soldier_lr.jpg]
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#32
No pewnie! Zresztą do płaskich reliefów wystarczy frezarka CNC. 

Poniżej efekt połączenia skanowania, drukowania i odlewania, udające wybicie na prasie.


[Obrazek: J0uc.jpg]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#33
(06-08-2015, 12:53 PM)cactoos napisał(a): No pewnie! Zresztą do płaskich reliefów wystarczy frezarka CNC. 

Poniżej efekt połączenia skanowania, drukowania i odlewania, udające wybicie na prasie.

Ładnie :-) Love

Moja tarcza ma 37 mm, żaglowiec ok. 25 mm. Próbowałem swoją MZ15 Rolanda ale ma za małą rozdzielczość.

Czy cyfry i wskazówki też możesz zrobić ( srebro lub złoto)?
.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#34
Roland ma za małą rozdzielczość? Przecież frezarka nie pracuje punktowo ale liniowo.
Ja frezuję na programie Mach3 gdzie frez porusza się płynnie wg zadanej trasy, bez jakichkolwiek uskoków.
Zrobić można wszystko, pytanie tylko czy się chce. Mnie się chyba nie chce a i czasu brak bo zleceniodawcy
kołki ciosają na łbie za opóźnienia.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#35
(06-08-2015, 01:19 PM)cactoos napisał(a): Roland ma za małą rozdzielczość? Przecież frezarka nie pracuje punktowo ale liniowo.
Ja frezuję na programie Mach3 gdzie frez porusza się płynnie wg zadanej trasy, bez jakichkolwiek uskoków.
Zrobić można wszystko,  pytanie tylko czy się chce. Mnie się chyba nie chce a i czasu brak bo zleceniodawcy
kołki ciosają na łbie za opóźnienia.

Cactos nie bardzo wiem o czym piszesz. Szczegóły obróbki są dla mnie "czarną magią" Biggrin .
Dla mnie frezowała za mało dokładnie. Frezarkę sprzedałem bo szkoda mi czasu na naukę.

Czy Twoja zrobi cyfry na tarczę zegarka?
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości