Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRAWEROWANIE W STALI
(11-13-2016, 08:46 PM)Grotek76 napisał(a): Cześć!

Dawno mnie tu nie było! Poniżej zamieszczam zdjęcia z mojej ostatniej, dużej pracy. Karabin fińskiej firmy tikka, twarda stal jak jasna ch...ra. Większość czasu pracy poświęciłem na ... ostrzenie barzędzi Uśmiech.  Pozdrawiam wszystkich starych i nowych znajomych na forum Uśmiech
Odpowiedz
Witam, ja również dawno tu nie zaglądałem, a dzisiaj jestem i co - i szczęka mi opadła. Niesamowita praca, piękno i precyzja - najwyższy poziom. Serdecznie pozdrawiam i gratuluje talentu.
Odpowiedz
Magazynek do karabinu Tikka. Łoś wykonany jest techniką reliefu a miś to włoskie bulino.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
Dłubanki co nie miara, tylko szkoda że w tak ukrytym miejscu. Gdybyś wrzucił jako pracę konkursową, było by ciekawiej Uśmiech
Jak dla mnie świetna robota.
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(12-12-2016, 03:53 PM)kriss napisał(a): Dłubanki co nie miara, tylko szkoda że w tak ukrytym miejscu. Gdybyś wrzucił jako pracę konkursową, było by ciekawiej Uśmiech
Jak dla mnie świetna robota.

Dzięki kriss! Jaki konkurs masz na myśli?
Odpowiedz
(12-12-2016, 04:44 PM)Grotek76 napisał(a):
(12-12-2016, 03:53 PM)kriss napisał(a): Dłubanki co nie miara, tylko szkoda że w tak ukrytym miejscu. Gdybyś wrzucił jako pracę konkursową, było by ciekawiej Uśmiech
Jak dla mnie świetna robota.

Dzięki kriss! Jaki konkurs masz na myśli?

A już wiem Uśmiech
Odpowiedz
Rzadko zagląda się na forum i niektóre działy pomija ??? Ząbki
Rozumiem, że łoś to grawerunek, ale niedźwiedź powstaje przez nakłuwanie jak scrimshawy ?
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(12-12-2016, 07:01 PM)kriss napisał(a): Rzadko zagląda się na forum i niektóre działy pomija ??? Ząbki
Rozumiem, że łoś to grawerunek, ale niedźwiedź powstaje przez nakłuwanie jak scrimshawy ?

Dokadnie tak
Odpowiedz
Coś tu niemrawo to wrzucę coś od siebie. Mój wzór i moje wykonanie.

[Obrazek: GhTHmyK.jpg]
Odpowiedz
(05-01-2017, 07:40 PM)Plem napisał(a): Coś tu niemrawo to wrzucę coś od siebie. Mój wzór i moje wykonanie.

[Obrazek: GhTHmyK.jpg]
Fajne, ale chyba jeszcze nie skończone
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości