Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep internetowy z biżuterią srebrną na każdą okazję
#11
Po co kupować kolację, dla dwóch osób, w prestiżowej restauracji za 200zł skoro za tę cenę, przy odrobinie kreatywności, robiąc ją samemu w domu, możemy mieć takich kolacji 10 i również spędzić miło czas?  Biggrin
Odpowiedz
#12
To ciekawe porównanie.
Nie znam klienta, który potrafiłby w domu wykonać złoty pierścionek.
Jeśli już trzymać się gastronomicznych porównań to myślę, że bardziej chodzi o to, że klienci nie tyle jadają w ekskluzywnych restauracjach, ile w sieciowych fast foodach.
Odpowiedz
#13
(01-02-2018, 03:49 PM)Ryszard68 napisał(a): Po co kupować kolację, dla dwóch osób, w prestiżowej restauracji za 200zł skoro za tę cenę, przy odrobinie kreatywności, robiąc ją samemu w domu, możemy mieć takich kolacji 10 i również spędzić miło czas?  Biggrin

Dla prawdziwej przyjemności, żeby samemu nie pier....lić się z przygotowaniem kolacji, a potem  zmywaniem. Tak samo można zapytać po co wczasy? Można przecież na balkonie z drinkiem posiedzieć i też będzie przyjemnie
Odpowiedz
#14
(01-02-2018, 05:52 PM)silverpaul napisał(a):
(01-02-2018, 03:49 PM)Ryszard68 napisał(a): Po co kupować kolację, dla dwóch osób, w prestiżowej restauracji za 200zł skoro za tę cenę, przy odrobinie kreatywności, robiąc ją samemu w domu, możemy mieć takich kolacji 10 i również spędzić miło czas?  Biggrin

Dla prawdziwej przyjemności, żeby samemu nie pier....lić się z przygotowaniem kolacji, a potem  zmywaniem. Tak samo można zapytać po co wczasy? Można przecież na balkonie z drinkiem posiedzieć i też będzie przyjemnie
I PO TANIOŚCI !!!!!!!!  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
#15
(01-02-2018, 04:01 PM)Grzegorz napisał(a): To ciekawe porównanie.
Nie znam klienta, który potrafiłby w domu wykonać złoty pierścionek.
Jeśli już trzymać się gastronomicznych porównań to myślę, że bardziej chodzi o to, że klienci nie tyle jadają w ekskluzywnych restauracjach, ile w sieciowych fast foodach.

Ja potrafię w domu zrobić złoty pirścinek  Biggrin Biggrin Biggrin

Ale na dobre espresso muszę zapierdalać do kafejki bo nie stać mnie na porządny ekspres ciśnieniowy  Biggrin Biggrin Biggrin

Poza tym lubię spokojnie poczytać gazetkę przy porannej kawce w ulubionej kaffe-ploteczce  Rozmarzony Rozmarzony Rozmarzony
Odpowiedz
#16
Silverpaul, dlatego ludzia chodza do galerii...zeby nie pier..olic sie dwa tygodnie z pierscionkiem i nie wysluchiwac madrosci fachowca zlotnika...a czesto gesto efekt koncowy jest inny niz mial byc bo to panie reczna robota Puść oczko ...wchodze, kupuje, wychodze, wracam do swoich obowiazkow i mam to co mi sie podoba...nie dla kazdego bizuteria to cale zycie...dka wiekszosci to obowiazek bo chce sie zareczyc albo obraczki bo slub lub kupie jakies kolczyki i prezent z glowy...kazde ma swoja branze ktora zyje i nie mozna od kazdego wymagac takiego podejscia do tematu jak od nas Puść oczko
Odpowiedz
#17
(01-03-2018, 08:25 AM)Ryszard68 napisał(a): Silverpaul, dlatego ludzia chodza do galerii...zeby nie pier..olic sie dwa tygodnie z pierscionkiem i nie wysluchiwac madrosci fachowca zlotnika...a czesto gesto efekt koncowy jest inny niz mial byc bo to panie reczna robota Puść oczko ...wchodze, kupuje, wychodze, wracam do swoich obowiazkow i mam to co mi sie podoba...nie dla kazdego bizuteria to cale zycie...dka wiekszosci to obowiazek bo chce sie zareczyc albo obraczki bo slub lub kupie jakies kolczyki i prezent z glowy...kazde ma swoja branze ktora zyje i nie mozna od kazdego wymagac takiego podejscia do tematu jak od nas Puść oczko

i własnie ludzie myślą prosto i trzeba też myśleć prosto o doić z nich kasę Uśmiech
Odpowiedz
#18
A co myślicie o sklepie https://gold4u.pl/ ? koleżanka poleca przykładowo, ja sama nie wiem. Ceny niby ok, pytanie czy któraś z was tam coś kupowała i może potwierdzić, że jest spoko Ząbki
Odpowiedz
#19
(04-06-2018, 02:33 PM)dkowalska napisał(a): A co myślicie o sklepie https://gold4u.pl/ ? koleżanka poleca przykładowo, ja sama nie wiem. Ceny niby ok, pytanie czy któraś z was tam coś kupowała i może potwierdzić, że jest spoko Ząbki

przestań spamować
Odpowiedz
#20
(04-06-2018, 02:33 PM)dkowalska napisał(a): A co myślicie o sklepie https://gold4u.pl/ ? koleżanka poleca przykładowo, ja sama nie wiem. Ceny niby ok, pytanie czy któraś z was tam coś kupowała i może potwierdzić, że jest spoko Ząbki

Mają fajne zegarki.
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości