Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia anty-srebrna zakonczona niepowodzeniem
(11-06-2016, 05:16 PM)kriss napisał(a): Wkracza Pan na ścieżkę Pana Mirowskiego z doskonałym skutkiem. Uśmiech

z doskonalym? w takim razie Mirowski byl kiepskim artysta skoro to jest doskonale, jak dla mnie marna podrobka i to chinska.
Odpowiedz
Biggrin Biggrin Biggrin  widze, ze przez samozwanczy autorytet i znawce tworczosci sp. B. Mirowskiego zostalem wyslany do panstwa srodka.  Biggrin Biggrin Biggrin 
...napisalbym cos jeszcze, ale łzy wzruszenia zalały mi oczy  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin  .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
SilverFlo prosił bym wyjaśnia odniesienia do chińskich podróbek: że niby co - morda pajaca jest odlana z woskowych kopij, czy Erddill kopiuje mistrza z chińską jakością?
Oprawiam ...
Odpowiedz
takie prace przy oryginale zawsze wygladaja jak karykatury,o jakosci nie wspomne bo to lata doswiadczenia ktorego tu brakuje.
temat zamkniety,taka jest moja ocena i koniec,mozecie miec inne zdanie.
Odpowiedz
(11-12-2016, 06:05 PM)SilverFlo napisał(a): takie prace przy oryginale zawsze wygladaja jak karykatury,o jakosci nie wspomne bo to lata doswiadczenia ktorego tu brakuje.
temat zamkniety,taka jest moja ocena i koniec,mozecie miec inne zdanie.

Przy jakim oryginale ???? 

   
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Chciałem coś napisać ale zrezygnowałem... Eddrillu pajac jest zacny Uśmiech Mimo, że to chińska podróbka Ząbki
Odpowiedz
(11-12-2016, 07:07 PM)Gijbrill napisał(a): Chciałem coś napisać ale zrezygnowałem... Eddrillu pajac jest zacny Uśmiech Mimo, że to chińska podróbka Ząbki

   

Biggrin Biggrin Biggrin
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
pjacyk bomba, stan psychiczny nie budzący  wątpliwości...kolorystyka w moim guście Uśmiech
...tylko chwalić !
Odpowiedz
(11-12-2016, 06:08 PM)Erddill napisał(a):
(11-12-2016, 06:05 PM)SilverFlo napisał(a): takie prace przy oryginale zawsze wygladaja jak karykatury,o jakosci nie wspomne bo to lata doswiadczenia ktorego tu brakuje.
temat zamkniety,taka jest moja ocena i koniec,mozecie miec inne zdanie.

Przy jakim oryginale ???? 

[Obrazek: attachment.php?thumbnail=5245]

Historia napisała się sama. Jest pięknie smutno - śmiesznie. Trudno cokolwiek dodać.
Praca jest wyrazista i stylowa.
Abstrahując - wykonywanie od razu chińskich podróbek bez oryginału... to tego jeszcze nie było !
Odpowiedz
Posprzatalem pajeczyn w tym watku i przy okazji dodam cos:
z pozdrowieniami dla Kolegi Kfadrata

   

   

rozmowa byla o innych gebach, ale ... dodam, ze cus ok 160+ otworow bylo wierconych aby to dwustronne cholerstwo powycinac  Biggrin
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości