Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia anty-srebrna zakonczona niepowodzeniem
#81
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#82
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#83
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#84
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#85
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#86
(10-05-2015, 11:38 AM)kfadrat napisał(a): JA SIEM TAG NJE BAWJE!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONEONE


A tak powaznie, to jest carga ze skora czy jak to technicznie zrobione?

Nie badz taki ...BAW SIE , teczowe emalierstwo rosnie w sile , trzeba jakas kontrofensywe zmontowac Ząbki Ząbki 

Tak to jest typowa oprawa ze skora w srodku . Blacha od spodu z dolutowana tasma ,blacha od frontu lekko sfazowana i ...mlotki w dlon Puść oczko 
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#87
(10-03-2015, 12:41 PM)Erddill napisał(a):
(10-03-2015, 12:31 PM)Leszek napisał(a): patrują i podsłuchują Biggrin Biggrin Biggrin  .
dawaj ...zobaczymy co da sie zrobic Puść oczko

Nie dawaj się Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
To ma być akt mojej pięknej żony Serce Serce Serce a zaręczam Ci że ma piękne ...... Serce Serce Serce

Na Pw zaraz dam Ci znać.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#88
Ku pokrzepieniu zbanowanego rubicona , jednoczesnie dziekujac mu za wklad w nagrody konkursowe w postaci pasiakow .

[attachment=4780]
[attachment=4781]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#89
(02-10-2016, 02:41 PM)Erddill napisał(a): Ku pokrzepieniu zbanowanego rubicona , jednoczesnie dziekujac mu za wklad w nagrody konkursowe w postaci pasiakow .

Bardzo fajna dama. Wycinałeś laserem ? zgrabnie to wyszło.

ps. Jerzy nie jest zbanowany tylko na własną prośbę odsunięty na 3 dni. Jutro wróci :-)
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#90
(02-10-2016, 03:04 PM)Leszek napisał(a):
(02-10-2016, 02:41 PM)Erddill napisał(a): Ku pokrzepieniu zbanowanego rubicona , jednoczesnie dziekujac mu za wklad w nagrody konkursowe w postaci pasiakow .

Bardzo fajna dama. Wycinałeś laserem ? zgrabnie to wyszło.

ps. Jerzy nie jest zbanowany tylko na własną prośbę odsunięty na 3 dni. Jutro wróci :-)

Wycinalem recznie , pilka . 
Wiem ,ze ban jest tymczasowy .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości