Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie :)
#1
Biżuterię tworzę od wielu lat, lecz do niedawna były to techniki rękodzielnicze. Prawie rok temu spełniłam swoje największe marzenie i zaczęłam intensywnie uczyć się prawdziwego jubilerstwa. Od tego czasu inne techniki dla mnie nie istnieją Ząbki Z czasem mam nadzieję jednak połączyć jedno i drugie, jednak na chwilę obecną najważniejsze jest dla mnie doskonalić i poznawać tradycyjne techniki jubilerskie Uśmiech Jestem miłośniczką klasyki ale z nutką nowoczesności. Ulubiony styl - art-deco Uśmiech
Pozdrawiam wszystkich użytkowników
Anna
Odpowiedz
#2
A czy prawdziwe jubilerstwo to nie są techniki rękodzielnicze?
Odpowiedz
#3
WoW Uśmiech, zapowiada się ciekawie. Witaj , Art-deco i Secesja to piękne okresy w sztuce jubilerskiej.
Odpowiedz
#4
(10-10-2014, 01:02 PM)szafir napisał(a): A czy prawdziwe jubilerstwo to nie są techniki rękodzielnicze?
Szafir, tak, ale korzystasz z półfabrykatów, które niestety bardzo ograniczają jeśli chodzi o indywidualizm projektu. A połączenie da możliwość robienia na przykład oryginalnych zapięć Uśmiech

(10-10-2014, 01:56 PM)kriss napisał(a): WoW Uśmiech, zapowiada się ciekawie. Witaj , Art-deco i Secesja to piękne okresy w sztuce jubilerskiej.
Mam nadzieję choć w ułamku poznać technikę, żeby móc tym stylem się inspirować. Daje ogromne możliwości i jest uniwersalny. Uśmiech
Odpowiedz
#5
Mam rozumieć, że nie topiłaś wcześniej srebra, nie robiłaś sama żadnych części biżuterii tylko korzystałaś z gotowych kupionych elementów a teraz tworzysz lub stworzyłaś warsztat złotniczy i będziesz robić biżuterię zaczynając od topienia materiału?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości