Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuchwałe napady na sklepy jubilerskie
#61
A daj mi spokój! Nawet nie myślę oglądać kolejnych majaków profesorów,
którzy nie odróżniają sterty desek od drzewa a przyznają się, że są ekspertami
bo w dzieciństwie sklejali modele. O parówkach już nie ma co mówić. Laik jednak
łyknie każdy kit bo laik właśnie. Ja akurat przesiedziałem solidny kawał czasu
na wieży lotniska wojskowego i wiem jak wygląda lądowanie w trudnych warunkach.
Katastrofy winien jest pilot bo uwierzył drugiemu idiocie z Jaka, że może się udać.
Koniec pierdolenia!
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#62
Ile razy slysze cos o Smolensku ... a nie jest to fragmet opisu zwycieskiej bitwy Stanisława Żółkiewskiego w1609 r ..to z automatu wlacza mi sie " zagluszacz bzdetow" i slysze to :

Piętnastu chłopa na "Umrzyka Skrzyni"
Jo ho ho! I butelka rumu.
Piją na umór! Resztę czart uczyni!
Jo ho ho! I butelka rumu. Język
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#63
Witam,
Czytając wpisy użytkownika CACTOOS a szczególnie te wulgarne słowa jakich używa jak i te ziejące nienawiścią owego Pana do innych nacji jestem zdumiona, że administratorzy zamiast zareagować i ukarać wg regulaminu Forum który został przez nich stworzony po raz kolejny pozwalają mu obrażać innych bezkarnie.


Jak długo i czego więcej potrzeba by ten Pan zrozumiał, że to nie to miejsce na wyrażanie własnych frustracjii i leczenie narodowych kompleksów.

Są inne Fora niż to dotyczące jubilerstwa, gdzie napewno taka osoba jak wyżej wymieniony Pan znajdzie dużo więcej zwolenników i słuchaczy.

Są miejsca gdzie dowolnie można pozwolić sobie na wyrażanie tego typu obrażliwych uwag i komentarzy pełnych wulgaryzmów.
To nie to miejsce proszę Szanownego Pana.

[b]To chyba nie to miejsce i nie to Forum.........[/b]

Mam nadzieję, że w końcu Administratorzy Forum za które są odpowiedzialni zareagują w odpowiedni sposób.
Tym bardziej, że nie jest to pierwszy i incydentalny wybryk tego Pana, który czuje się całkowicie bezkarny.
Regulamin dotyczy nas wszystkich użytkowników lecz tegże nakłada obowiązki na osoby które go tworzyły oraz administrowanie i obarcza odpowiedzialnością za treści zamieszczane na Forum.
Nie kwestionuję umiejętności i fachowości tej osoby jako jubilera ale Regulamin jaki został stworzony dotyczy nas wszystkich, BEZ WYJĄTKÓW!!!!!

Oto tylko jeden z punktów Regulaminu stworzonego dla nas wszystkich
(choć pewnie do przytoczenia w zaistniałej sytuacji jaką są niektóre co najmniej nie na miejscu wpisy kontrowersyjnych i faworyzowanych forumowiczów nadawało by się przytoczenie większej ilości punktów wymienionych w w/w Regulaminie)

7. Jeżeli sytuacja łamania regulaminu powtórzy się kilkukrotnie, administrator może zawiesić konto takiego użytkownika.

I chyba już nadszedł ten czas, by wykluczyć taką osobę, ku przestrodze oraz nauce dla TYCH wszystkich bardzo wulgarnych i ziejących nienawiścią nie na temat, oraz tych niepokornie łamiących podstawowe zasady określone przez Administratorów by WSZYSTKO O JUBILERSTWIE I samo FORUM pozostało czyste i wolne od teści innych niż te do których zostało stworzone.
Odpowiedz
#64
(11-14-2014, 10:55 AM)tygrysek napisał(a): Witam,
Czytając wpisy użytkownika CACTOOS a szczególnie te wulgarne słowa jakich używa jak i te ziejące nienawiścią owego Pana do innych nacji jestem zdumiona, że administratorzy zamiast zareagować i ukarać wg regulaminu Forum który został przez nich stworzony po raz kolejny pozwalają mu obrażać innych bezkarnie.


Jak długo i czego więcej potrzeba by ten Pan zrozumiał, że to nie to miejsce na wyrażanie własnych frustracjii i leczenie narodowych kompleksów.

Są inne Fora niż to dotyczące jubilerstwa, gdzie napewno taka osoba jak wyżej wymieniony Pan znajdzie dużo więcej zwolenników i słuchaczy.

Są miejsca gdzie dowolnie można pozwolić sobie na wyrażanie tego typu obrażliwych uwag i komentarzy pełnych wulgaryzmów.
To nie to miejsce proszę Szanownego Pana.

[b]To chyba nie to miejsce i nie to Forum.........[/b]

Mam nadzieję, że w końcu Administratorzy Forum za które są odpowiedzialni zareagują w odpowiedni sposób.
Tym bardziej, że nie jest to pierwszy i incydentalny wybryk tego Pana, który czuje się całkowicie bezkarny.
Regulamin dotyczy nas wszystkich użytkowników lecz tegże nakłada obowiązki na osoby które go tworzyły oraz administrowanie i obarcza odpowiedzialnością za treści zamieszczane na Forum.
Nie kwestionuję umiejętności i fachowości tej osoby jako jubilera ale Regulamin jaki został stworzony dotyczy nas wszystkich, BEZ WYJĄTKÓW!!!!!

Oto tylko jeden z punktów Regulaminu stworzonego dla nas wszystkich
(choć pewnie do przytoczenia w zaistniałej sytuacji jaką są niektóre co najmniej nie na miejscu wpisy kontrowersyjnych i faworyzowanych forumowiczów nadawało by się przytoczenie większej ilości punktów wymienionych w w/w Regulaminie)

7. Jeżeli sytuacja łamania regulaminu powtórzy się kilkukrotnie, administrator może zawiesić konto takiego użytkownika.

I chyba już nadszedł ten czas, by wykluczyć taką osobę, ku przestrodze oraz nauce dla TYCH wszystkich bardzo wulgarnych i ziejących nienawiścią nie na temat, oraz tych niepokornie łamiących podstawowe zasady określone przez Administratorów by WSZYSTKO O JUBILERSTWIE I samo FORUM pozostało czyste i wolne od teści innych niż te do których zostało stworzone.

mysle, ze jesli kiedykolwiek pokazesz i przekazesz tyle informacji i umiejetnosci co ten wulgarny cham SZ.U. cactoos, to mozesz wydawac takie sady. IMHO jak narazie mozesz spadac na bambus i to w podskokach z podwonym tulupem

:* buzi pa
Odpowiedz
#65
cytat z mojego postu
Nie kwestionuję umiejętności i fachowości tej osoby jako jubilera ale Regulamin jaki został stworzony dotyczy nas wszystkich, BEZ WYJĄTKÓW!!!!

Pana komentarz, jego ocenę i mój wpis pozostawiam wrażliwości innych.
Reszta jest milczeniem.......
Odpowiedz
#66
to ja mam lepszy pomysl!
proponuje wyjebac w kosmos kazdego uzytkownika ktory kiedykolwiek napisal cokolwiek co niespodoba sie SZ.U. tygrysek. Oczywiscie, bedzie cenzorem, sedzia i katem w jednej osobie.

Niech strace! nawet poswiece sie, kupie miejsce na serwerze i otworze specjalnie dla SZ.U. tygrysek forum "miekkie w nadgarstku forum o blyskotkach", tam sobie bedzie mozna powstawiac zdjecia rozowych konikow i "sfarofskiego", kazdy bedzie ą ę i ochy achy.

To jest forum T E M A T C Z N E a nie zjazd miekkich bolkow ktore pierwszy raz w zyciu slysza slowo "dupa". Jak chcesz naprawiac swiat, to otworz wlasne forum, gdzie zelazna reka kazdy temat i uzytkownik bedzie walony po mordzie na wejsciu bo powie "motyla noga".

A zeby bylo smieszniej i radosniej napisze jeszcze, huj dupa gowno!

CZA CZA CZA


edit: jeszcze tak apropos, to sugeruje wybrac sie do jakiejkolwiek pracowni gdzie cos sie robi i posluchac jakiego niecnego jezyka tam uzywaja przy robocie! trzeba ich zbojkotowac!
Odpowiedz
#67
(11-14-2014, 10:55 AM)tygrysek napisał(a): Witam,
Czytając wpisy użytkownika CACTOOS a szczególnie te wulgarne słowa jakich używa jak i te ziejące nienawiścią owego Pana do innych nacji jestem zdumiona, że administratorzy zamiast zareagować i ukarać wg regulaminu Forum który został przez nich stworzony po raz kolejny pozwalają mu obrażać innych bezkarnie.


Jak długo i czego więcej potrzeba by ten Pan zrozumiał, że to nie to miejsce na wyrażanie własnych frustracjii i leczenie narodowych kompleksów.

Są inne Fora niż to dotyczące jubilerstwa, gdzie napewno taka osoba jak wyżej wymieniony Pan znajdzie dużo więcej zwolenników i słuchaczy.

Są miejsca gdzie dowolnie można pozwolić sobie na wyrażanie tego typu obrażliwych uwag i komentarzy pełnych wulgaryzmów.
To nie to miejsce proszę Szanownego Pana.

[b]To chyba nie to miejsce i nie to Forum.........[/b]

Mam nadzieję, że w końcu Administratorzy Forum za które są odpowiedzialni zareagują w odpowiedni sposób.
Tym bardziej, że nie jest to pierwszy i incydentalny wybryk tego Pana, który czuje się całkowicie bezkarny.
Regulamin dotyczy nas wszystkich użytkowników lecz tegże nakłada obowiązki na osoby które go tworzyły oraz administrowanie i obarcza odpowiedzialnością za treści zamieszczane na Forum.
Nie kwestionuję umiejętności i fachowości tej osoby jako jubilera ale Regulamin jaki został stworzony dotyczy nas wszystkich, BEZ WYJĄTKÓW!!!!!

Oto tylko jeden z punktów Regulaminu stworzonego dla nas wszystkich
(choć pewnie do przytoczenia w zaistniałej sytuacji jaką są niektóre co najmniej nie na miejscu wpisy kontrowersyjnych i faworyzowanych forumowiczów nadawało by się przytoczenie większej ilości punktów wymienionych w w/w Regulaminie)

7. Jeżeli sytuacja łamania regulaminu powtórzy się kilkukrotnie, administrator może zawiesić konto takiego użytkownika.

I chyba już nadszedł ten czas, by wykluczyć taką osobę, ku przestrodze oraz nauce dla TYCH wszystkich bardzo wulgarnych i ziejących nienawiścią nie na temat, oraz tych niepokornie łamiących podstawowe zasady określone przez Administratorów by WSZYSTKO O JUBILERSTWIE I samo FORUM pozostało czyste i wolne od teści innych niż te do których zostało stworzone.

Myślę, że musisz wyluzować.
Polityczna poprawność jest dobra w biurze pod krawatem. Tutaj każdy uwala sobie ręce po łokcie i mówi, co myśli. Taka jest przewaga pracy z mężczyznami, nad praca z kobietami i chłopcami.
Co do ziania nienawiścią do innych nacji, to w żadnym poście tego nie zauważyłam, co najwyżej wszyscy oceniają gołe fakty.
I to jest przewaga braku poprawności politycznej - nie udajemy, ze coś się nie dzieje, bo mogłoby "brzydko wyglądać". Do nienawiści jeszcze daleko.
z wątku zrobił się offtop - przyznaję, ale to martwy wątek, więc dobre na to miejsce.
Admin mógłby go jedynie przemianować - "Zuchwałe napady... i inne bolączki"Uśmiech
Odpowiedz
#68
Wyluzuj tygrysek, też się z cactoosem nie dogaduję ale nikt tu nikogo nie obraża i umiemy różnić się pięknie.
Odpowiedz
#69
(11-14-2014, 12:55 PM)tygrysek napisał(a): cytat z mojego postu
Nie kwestionuję umiejętności i fachowości tej osoby jako jubilera ale Regulamin jaki został stworzony dotyczy nas wszystkich, BEZ WYJĄTKÓW!!!!

Pana komentarz, jego ocenę i mój wpis pozostawiam wrażliwości innych.
Reszta jest milczeniem.......

Umiłowany Tygrysku!
Pisałem już, że jestem zgryźliwym kutasem. Cóż, taka moja natura. Pisałem też,
że absolutnie zawsze piszę/ mówię co myślę. Wolisz żebym oblekł się w jaszczurczą
skórę obłudy i pisał to czego oczekujesz? Hmm... Czego zatem oczekujesz, jeżeli nie
szczerości? Jubiler jest tylko człowiekiem i tak jak każdy inny użytkownik internetu,
nie pływa w próżni ale podlega oddziaływaniu świata zewnętrznego, ze wszystkimi
jego przypadłościami i jako człowiek ułomny, może dać się ponieść emocjom.
Ja daję się ponosić. Pogadajmy więc o meritum. Chcesz abym został usunięty z tego
forum? Twoja wola a i ja nie jestem specjalnie tutaj uwiązany. Niemniej byłbym
zobowiązany gdybyś umotywowało ( ponieważ nie znam płci a nie chciałbym być
posadzony o seksizm) swój postulat. Podejdę ze zrozumieniem.

EDIT

Proszę uściślić o który komentarz chodzi, bo nie wiem czy o muslimskich
fundamentalistach, czy o ekspertach od gotowanych parówek? Nie wiem więc,
czy pomocny w tłumaczeniu będzie Koran, czy też Książka Kucharska i
Podręcznik Psychiatrii?
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#70
A jednak i tu dotarła ,,polityczna poprawność" a pisaliśmy wcześniej do czego to prowadzi. Nie można mówić co się myśli tylko robić i myśleć jak mówią wykooolejeńcy.!!!!!! We wojsku w takiej sytuacji się krzyczało PUUUUUUUUU.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości