Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam spawarkę PUK4
#61
Do włocławka to kawałek jednak mam ale moze kiedys... Ząbki

Sprzetu masz sporo i to takiego $$$ wiec chyba i na brak klientow nie narzekasz, co?

Masz jakis duzy sklep czy raczej maly zakladzik?

Co do kąta to nie o tym akurat mowilem. Ale dobrze wiedziec ze tak to zrobiles i jakim frezem.
Ja mialem na mysli ze w krzyzu masz kąty zewnetrzne(>180*) i wewnetrzne(<180*)i wewnetrze zawsze wyjda "okrągle" z tego ze uzywasz obrotowego narzedzia skrawajacego. Ale przy kątach zewnetrznych tego problem nie wystepuje.
Odpowiedz
#62
Sprzetu troche mam...brakuje mi jeszcze sporo np. palnik wodorowy, spawarka puk czy polerka iglowa Uśmiech

Mam sklep 50m w tym mala pracownie ok 10m Uśmiech

Dzisiaj mialem zamówienie na blache patriotyczna Uśmiech Fajnie wyszlo Uśmiech Na zywo zdecydowanie lepiej

[Obrazek: 558410c74c500b64med.jpg]
Odpowiedz
#63
ciekawe ciekawe chociaz milion raz bardziej wole grawer reczny Uśmiech
Blaszke miales juz tłoczona, tak?
Co do polerki iglowej to musisz poszukac dobrze. Osobiscie mam avalona pm200 chyba i sredni jest. Tzn dziala dobrze ale wkurza mnie ten programator.Nie ma normalnego zegarka tylko masz opcje dac "start" to jest na 60 sekund, albo od 1 do 9 cykli po 60 minut. Kompletnie bez sensu. Pojemnij jest to zwykle plastikowe pudelko kuchenne w dodatku zamyka sie "srednio" ale jest szczelne o dziwo. Okragle - a powinno byc 8 lub wiecej kątne. Troche za duze moim zdaniem gdyz iglowa do płaskich opwierzchni sie nie nadaje, a do malych rzeczy i lancuchow taka duza srednica jest zupelnie niepotrzebna. Mniejszy kanciaty pojemnik robilby to samo szybciej.
Odpowiedz
#64
Tak, tak akurat byla tloczona. Na grawer reczny brakuje chyba talentu Puść oczko zreszta nigdy nie probowalem.

Dzieki za wskazowki odnosnie iglowej Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości