Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MAGIC 3
#1
Chciałbym podzielić się z wami wrażeniami po zakupie grawerko-wycinarki koreańskiej produkcji o nazwie Magic 3. Maszynkę kupiłem z firmy W. Kociuba. Jest program graficzny prosty i intuicyjny w obsłudze choć na początku mam pewne trudności. Przy odbiorze dodatkowo zostałem przeszkolony co do obsługi sprzętu. Chłopacy z firmy są bardzo uprzejmi i wyrozumiali hehe. W każdej chwili są pod telefonem w razie ''w''. Oczywiście po odpaleniu maszynki w domu udało mi sie połamać już dwa frezy a koszt jednego frezu do wycinania to 100zł. Maszynka potrafi robić ''cuda wianki'' jednak nie przemyslane ustawienie, nie odznaczenie jakiejś opcji skutkuje połamaniem frezu. Trzeba zastanowić się 3 razy zanim się uruchomi wrzeciono. Jak na razie na maszynce troszkę poćwiczyłem grawerowanie, wycinałem imiona w złotej i srebrnej blasze pod naszyjniki oraz elementy pod tzw. celebrytki. Jestem pod wrażeniem tej małej grawerki. Jest duzo możliwości za stosunkowo niewielką cenę. Na tym sprzęcie można również grawerować zdjęcia czy płaskorzeźby. Jeszcze ze dwa dni i postaram się pojąć wszystko z obsługą. Niedługo wrzucę kilka zdjęć.
Odpowiedz
#2
No to czekamy na zdjęcia i filmiki, bo jak kiedyś szukałem na yt to w kółko powtarzały się te same najprostsze czynności, które słabą reklamę czyniły w efekcie nigdzie nie mogłem zobaczyć możliwości tych urządzeń.
Odpowiedz
#3
Widzę, że jest na nią 0,15PLN. promocji Biggrin
http://www.wkociuba.pl/GRAWERKA-I-WYCINA...2439).aspx
Odpowiedz
#4
powis, cena na stronie a cena do zaplacenia to dwie rozne historie...bylem u nich w gdansku, bawilem sie sprzetem...mozna negocjowac cene i gratisy np. w postaci dodatkowego frezu do wycinania.

Ja bawilem sie magic-7...rozni sie tym od magic-3, ze ma dodatkowo mozliwosc grawerowania obraczek na zewnatrz i wewnatrz oraz pior po obwodzie...ale cena tez juz jest zupelnie inna -.-

Ogolnie sprzet jest godny polecenia. Za te cene konkurencja oferuje duzo mniej. Serwis pogwarancyjny jest naprawde niedrogi door to door. Ja w przyszlym roku pewnie skusze sie na magic-5. Ta z kolei graweruje powierzchnie plaskie i obraczki ale nie frezuje.
Odpowiedz
#5
U nas za grawer biorą 15zł od przedmiotu. Zakup sprzętu się nie opłaca. Nigdy nie zarobi na siebie. Korzystam z usług konkurencji Uśmiech
Odpowiedz
#6
" Zakup sprzętu się nie opłaca. Nigdy nie zarobi na siebie."

powis, rozumiem, ze piszesz o sobie...masz taki sprzet i nie wypalilo czy po prostu hejtuszesz bo jestes teoretykiem? Puść oczko

Rata leasingu za takie urzadzenie to ok 250zl - 300zl miesiecznie. Naprawde nie zarobi na siebie? Wytniesz kilka imion typu Asia, Kasia itp i urzadzenie juz zarabia na siebie...Do tego jak sie sprzedaje bizuterie i zegarki to co chwile jest okazja do wygrawerowania...polowa zegarkow kupowanych jest na prezent i klient chetnie doplaci 20-30zl za grawer...plus klient, ktory przychodzi z ulicy ze swoja rzecza na grawer...urzadzenie spokojnie zarobi na kilka rat w miesiacu Uśmiech oczywiscie jesli masz punkt, ktory zdazyl sie juz przyjac Uśmiech

powis kolejna sprawa...nie potrzebujesz wrzucac sobie roznych rzeczy w koszty? Bo ja potrzebuje Puść oczko

Co do grawerowania za 15zl...u mnie, pewnie i u ciebie tez bo jestesmy z tego samego rejonu (Wloclawek, lipno, Aleksandrow kuj.) Puść oczko biora duzo wiecej Puść oczko chyba, ze piszesz, ze od ciebie tyle biora a ty od klienta detalicznego wiecej Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ja jestem świeżak w temacie i teoretyk. Tak jak pisałeś wcześniej Uśmiech Jednak cały czas zdobywam nową wiedzę i doświadczenie Uśmiech
Masz rację z tymi zegarkami itd. Nie pomyślałem o tym gdyż nie handluję tego typu precjozami.
Nie posiadam grawerki ale korzystam z konkurencji gdzie płacę 15zł.
Bardziej interesowała by mnie frezarka w którejś wersji Magic.
Strzepuję się nad zakupem innego sprzętu.
Odpowiedz
#8
powis, a co to za sprzet, jesli to nie tajemnica oczywiscie? Puść oczko
Odpowiedz
#9
Witam, chciałbym odświeżyć temat magic3, a dokładnie Frezy wycinające do niej. Maszynę kupiłem u WKociuba w GD i przez 3 lata użytkowania wszystko było ok, ostatnio zakupiłem u nich frezy do wycinania i łamią się po kilku cięciach, a 116zł za frez to nie mało. Czy znacie inne firmy gdzie można by kupić owe frezy ?
Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
#10
Kup od firmy Bi-Tech. Ostatnio kupiłem 0,5 mm średnicy i są zajebiste. Dużo mniej wióra niż przy 0,6 wytrzymałe. Połowę tańsze niż u Kociuby.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości