Ankieta: W konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
35.90%
14 35.90%
Myślę, by wziąć udział, ale zastanowię sie jeszcze
38.46%
15 38.46%
Będę tylko głosować
25.64%
10 25.64%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenny Konkurs
Pan Erddill chce upiec cztery pieczenie za jednym zamachem, a nagrody są trzy. Jak dla mnie pięknie zrobione. Sam pomysł 4 w 1 zaskakuje i jest nie szablonowy Ząbki
wcześniej na Shoutboxie zasugerowałem, że wszyscy ciężko pracują i chyba się nie myliłem Ząbki
Odpowiedz
PięknieUśmiech

Faktycznie - pomysł całości mnie zauroczył.

Właśnie miałam nadzieję, że ten konkurs będzie jednym z niewielu, gdzie prace po prostu zachwycają, a nie tylko "szokują", "skłaniają do myślenia" itp.

Erddill - naprawdę mi się podobaUśmiech
Odpowiedz
(05-07-2015, 11:28 PM)olax napisał(a): PięknieUśmiech

Faktycznie - pomysł całości mnie zauroczył.

Właśnie miałam nadzieję, że ten konkurs będzie jednym z niewielu, gdzie prace po prostu zachwycają, a nie tylko "szokują", "skłaniają do myślenia" itp.

Erddill - naprawdę mi się podobaUśmiech

Rumieniec Dziękuje za uznanie ......czekam niecierpliwie na Twoja prace .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(05-08-2015, 05:58 AM)Erddill napisał(a): Rumieniec Dziękuje za uznanie ......czekam niecierpliwie na Twoja prace .

He, he ja teżZąbki
Obawiam się, że jak będzie więcej takich jak Twoja, to moja zginie w tłumie.
Ale w przyszłym tygodniu się "ujawnię".
Jak pisałeś: słowo się rzekło...
Odpowiedz
(05-08-2015, 10:20 AM)olax napisał(a):
(05-08-2015, 05:58 AM)Erddill napisał(a): Rumieniec Dziękuje za uznanie ......czekam niecierpliwie na Twoja prace .

He, he ja teżZąbki
Obawiam się, że jak będzie więcej takich jak Twoja, to moja zginie w tłumie.
Ale w przyszłym tygodniu się "ujawnię".
Jak pisałeś: słowo się rzekło...

Eeeee nie przesadzal bym z tym "tlumem" Ząbki Ząbki  ... druga sprawa , liczyc sie powinna inspiracja (zgodnie z tematem konkursu ) ...po trzecie inni ocenia nasze prace Puść oczko .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
ja też czekam niecierpliwie na dalsze prace Ząbki Erddill ma racje co do inspiracji, ale stawiał bym na pomysłowość, a umiejetnoci warsztatowe to sprawa drugorzędna. Tych można się nauczyć. Ząbki chociaż też są ważne.
Całość raczej bym potraktował jako rodzaj wspólnej zabawy i zaprezentowania siebie ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
dopiero teraz dowiedzialem sie o tym konkursie jak zdaze cos zrobic wezme udzial w tej zabawie .... Biggrin
Odpowiedz
        Coś na prędkości wczoraszej nocy wyklepałem,bo ostatnimi czasy troszkę w rozjazdach jestem i nie ma czasu przy felu posiedzieć dlatego też na forum mam duże braki w obecności . O inspiracji napiszę innym razem jak znajdę zdjęcia , ale była nią ćma .


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Odpowiedz
Zaczyna sie ruch ... I dobrze ! Będzie ciekawiej ....
Ciekawa ta ćma ...czekam na zdjęcie " inspiracji "
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości