Ankieta: W konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
35.90%
14 35.90%
Myślę, by wziąć udział, ale zastanowię sie jeszcze
38.46%
15 38.46%
Będę tylko głosować
25.64%
10 25.64%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenny Konkurs
Ok. wszystko zrobie ale dopiero po 26.05 bo wyjeżdżam za chlebem pochwale się też nowymi nabytkami , ktoś kto lubi klepać blache będzie miał na co popatrzeć , zdradze tylko że kupiłem kolekcje około 50 młotków kształtowych + babki kowadła i szparogi ''ciężkie'' prezęty sobie robie , do wszystkich zainteresowanych paczki żona wyśle w środę lub czwartek , bez paniki rozliczymy sie po moim powrocie (telefonu moge nie odbierać za co przepraszam) . Narazie Panowie i Panie  Wink
Odpowiedz
Super! To już trzy prace mamy!
Kwadrat już nie zgarniesz wszystkich nagród!

Czekamy na więcej!

Prace kopiuję w inne miejsce, tam też będzie głosowanie.



[Obrazek: prace-konkursowe.jpg]
Odpowiedz
O wielki i potężny Adminie mam prośbę. W głosowaniu każdy z nas ma jeden głos, czy dla urozmaicenia dało by się tak żeby każdy z głosujących mógł oddać 3 głosy na: Pomysł , funkcjonalność/walory użytkowe, wykonanie. Coś w stylu obecnych wyborów prezydenckich. Przy każdym uczestniku trzy pola, gdzie można wstawić krzyżyk. W tedy początkujący mieli by większe szanse z zawodowcami, a każdy z nas większe pole manewru. Z góry dziękuję za pozytywną odpowiedź Ząbki
Odpowiedz
ciekawie Wasc prawisz , kazdy trzy krzyzyki ...z opcja trzy na jednego , lub rozbicie na drobne ....faktycznie moze sie sprawdzic .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Pomyślę czy dało by się to jakoś urządzić. Posprawdzam możliwości.
Odpowiedz
no dobra, zarty zartami, ale mialem zgarnac pierwsze 3 miejsca a tu nic z tego Puść oczko

A teraz tak powaznie, Edrill, chyle czola i bije glowa w podloge.

Kolorowy, pierwszy raz widze, zeby kamienie zakute w polowie sie trzymaly, rowniez chyle czola
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
Odpowiedz
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Przypominam, że zdjęcia należy zamieścić do dnia 18 V 2015.

Wrzucajcie, wrzucajcie!
Odpowiedz
Nie będzie mnie przez weekend, więc mogę nie mieć możliwości przenosić prac, do innego wątku. Jeśli mi się nie uda będę w niedzielę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości