Ankieta: W konkursie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wezmę udział na pewno
35.90%
14 35.90%
Myślę, by wziąć udział, ale zastanowię sie jeszcze
38.46%
15 38.46%
Będę tylko głosować
25.64%
10 25.64%
Razem 39 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiosenny Konkurs
@kfadrat znam ten problem Ząbki
Odpowiedz
Prace wrzucajcie w tym wątku, kriss ma rację.
Potem zrobię jakąś podstronę ze wszystkimi pracami by można je było wygodnie obejrzeć i porównać i zrobię formularz głosowania.

Myślę, że z głosami będzie lepiej, forum ma w końcu ponad 1000 zarejestrowanych i ponad 300 takich użytkowników którzy bywają często.
Odpowiedz
I problem rozwiązany, czekamy na pierwszych chętnych Ząbki Inni niech podpatrują i dumają. Kto pierwszy ten lepszy Ząbki
Odpowiedz
W zasadzie jaki jest motyw konkursu? Jak to rozumieć?

"Spojrzenie na współczesną biżuterię.

Forma biżuteryjna odzwierciedleniem twoich inspiracji."
Odpowiedz
@Kageki jak ma wyglądać wg. Ciebie współczesna biżuteria. Jak ty to widzisz Uśmiech
Wejdź do mnie na G+ ( znowu autoreklama, może nie oberwie mi sie od Admina ) https://plus.google.com/u/0/+Krzysztof%C...sarz/posts
Pacząc na prace innych twórców przychodzą mi różne dziwne pomysły. Sam lubię eksperymentować Ząbki
Wg Mnie każdy z nas robiąc biżuterię pokazuje swoją interpretację tego co go inspiruje
Odpowiedz
tematy różnych konkursów to generalnie jedna wielka ściema, jak popatrzycie na tematy konkursów w Legnicy, Gdańsku ( Amberif) czy Prezentacji w Warszawie to naprawdę trzeba niezwykle napinać różne mięśnie, zwieracze i mózg żeby doszukać się jakiegokolwiek związku prac z tematem, tu szczególnie polecam "wstępniaki" pana S. Fijałkowskiego w konkursach w Legnicy i Gdańsku - kipiały ostrą filozofią a i tak każdy uczestnik przysyłał na konkurs co akurat miał , i doszukiwanie się po werdykcie jury jakiekolwiek sensu nie miało żadnego sensu
Odpowiedz
Jędruś ma racje, tak jest na tego typu konkursach. Mam nadzieję, ze tu bedzie inaczej i nie wygra bursztynowy tampon...
Odpowiedz
@jędruś jeżeli dobrze umiesz czytać, to na konkurs możesz wysłać każą swoją pracę, żeby zaprezentować siebie, a jurorem konkursu jest każdy z nas nie jakaś komisja Uśmiech i wg mnie tu na forum
żaden tampon nie ma szans na wygraną, ponieważ sędziami jesteśmy my nie jacyś pseudo "artyści" Uśmiech Przeczytaj jeszcze raz uważnie regulamin.
Odpowiedz
Zgodnie z propozycjami dodano do regulaminu fragment:
"Wszystkie przedmioty zaprezentowane w konkursie są własnością intelektualną i materialną twórcy i forum nie rości sobie jakichkolwiek praw do tych przedmiotów i projektów."
Odpowiedz
O konkurs!
Super!
Z wielką przyjemnością obejrzę prace i zagłosuję.
Proszę o zmianę w ankiecie (Będę tylko głosował) na formę uwzględniającą kobiety ;-)
I takie się tu pojawiają, choć świat jubilerów w większej części jest męski, to nie w 100%
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości